Премія PinchukArtCentre 2020

Премія PinchukArtCentre 2020

Триває прийом заявок на участь в конкурсі Премія PinchukArtCentre 2020 для молодих художників.

Премія PinchukArtCentre – це премія, започаткована у 2008 році, що присуджується українським художникам у віці до 35 років кожні два роки. Заснована Фондом Віктора Пінчука, вона має на меті формування, надання підтримки та розвиток нового покоління молодих українських художників. 

До участі в конкурсі запрошуються художники чи мистецькі групи, громадяни України, що працюють з будь-якими жанрами сучасного мистецтва. Один художник (або група) може подати на конкурс від 3 до 7 робіт. Заявки на участь подаються відповідно до регламенту Премії PinchukArtCentre.  

Бйорн Гельдхоф, арт-директор PinchukArtCentre: «Запуск Премії PinchukArtCentre – це завжди особливий момент для нас, оскільки він дає нам можливість побачити нові обличчя, які виходять на арт-сцену в Україні. Разом зі змінами, що відбуваються в країні, можна помітити, як кардинально – у найпозитивнішому сенсі цього слова – міняється арт-сцена. Я переконаний, що цей рік стане роком сюрпризів, а Україна та світ познайомляться з новими митцями».   

В рамках Премії PinchukArtCentre присуджуються: 

  • Головна премія: 250 000 гривень і оплата стажувань у майстернях провідних художників світу. Володар головної премії автоматично стає номінантом Премії Future Generation Art Prize 2021 – міжнародної арт-премії для молодих художників.
  • Дві спеціальні премії: по 60 000 гривень кожна і оплата стажувань в майстернях провідних художників світу.
  • Приз громадськості: 25 000 гривень. Переможця буде визначено голосуванням відвідувачів PinchukArtCentre.

Прийом заявок на 6-й конкурс триває з 6 березня до 20 травня 2019 року.

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися тут.

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.