Оголошення архітектурного бліц-конкурсу кращих перспертивних проектів Львова

конкурс кращих перспективних проектів Львова

ЗУАП запрошує всіх архітекторів взяти участь у архітектурному конкурсі кращих перспективних проектів Львова. Метою конкурсу є бажання оживити давно забуті традиції якісного і відповідального будівництва у столиці Західної України та прагнення по-новому розкрити потенціал Львівських архітектурних бюро та будівельних компаній. Це конкурс, в якому увагу буде зосереджено на кращих проектах, реалізація яких лише розпочинається – для забезпечення максимального збереження авторських задумів у процесі будівництва.

Конкурс започатковано як щорічний, а тому  запрошуємо всіх львівських архітекторів та забудовників прийняти в ньому участь.

Бажаючим взяти участь в конкурсі необхідно надіслати роботи разом з електронною заявкою. Формат подачі – файли pdf (з роздільною здатністю 300 dpi) ідентичні планшетам формату А0 (80 х 120 см), вертикальна композиція. Роботи подаються в кольорових візуалізаціях та проектних матеріалах не менше одного і не більше двох умовних планшетів по одному об’єкту. На кожному першому планшеті угорі відводиться смуга завширшки 70мм (літерами 15 мм) для назви об'єкту і місця його знаходження. Внизу, на смузі завширшки 70 мм (літерами 6-8 мм) – прізвище та фото автора (авторів), назва проектної організації, в якій виконувалася робота, організації, що веде будівництво, замовника (інвестора) та роки проектування і початку будівництва, а також коротка анотація щодо представленої роботи. За бажанням автора (авторів) анотація до твору може бути розміщена в основному полі планшету і має надавати максимально повне уявлення про нього. Мова підписів – українська.

КАТЕГОРІЇ ТА НОМІНАЦІЇ КОНКУРСУ

  • Багатоквартирні житлові будинки
  • Громадські будівлі
  • Однородинне житло

ПОРЯДОК ВИБОРУ ПЕРЕМОЖЦІВ

Переможців конкурсу буде обирати професійне журі.

Крім того, за результатами голосування на сайті або в соціальній мережі Facebook буде обраний об’єкт глядацьких симпатій.

НАГОРОДИ

Призери конкурсу отримають цінні подарунки та відзнаки.

Усі планшети будуть представлені на виставці у Львівському будинку архітекторів – «Пороховій вежі», а кращі будуть опубліковані на Західноукраїнському архітектурному порталі.

Інформація про об’єкт має включати:

  • Назву проекту та детальну інформацію про місце розташування та призначення.
  • Ілюстративний матеріал: принаймні 1 візуалізація фасаду, а також: генплан, плани (схеми) та ін. Цифрові дані в форматі JPEG, PDF A4 в розширені не менше 300 точок на дюйм.
  • Опис об’єкта (не більше 2500 символів).
  • Опис має бути складений архітектором. Основна увага має бути зосереджена на проектних рішеннях. Тут повинні бути викладені поставлені задачі та побажання інвесторів, ідея і філософія архітектора і особливості будівництва.
  • Інформація про архітекторів/проектувальників, коротка характеристика виконавчого архітектора та будівельної компанії (можливо, субпідрядника) та інвесторів.
  • Дозвіл на публікацію (у довільній формі від автора (-рів) проекту).

До участі приймаються всі роботи, які відповідають умовам конкурсу. Для реєстрації необхідно відправити заповнену анкету та подати роботи до  15 травня 2017 року на електронну адресу: zuap@ukr.net. Оголошення переможців буде 31 травня на церемонії нагородження переможців Конкурсу, яка відбудеться у "Архітектурному клубному ресторані" Львівського Будинку архітектора (вул. Підвальна ,4).

Довідки за телефонами: 067-39-84-783, 067-674-23-33

Чекаємо на Вашу участь у конкурсі!

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.