Огляди-конкурси: «Премія Національної Спілки Архітекторів України» та «ІНТЕР’YEAR»

Огляди-конкурси: «Премія Національної Спілки Архітекторів України» та «ІНТЕР’YEAR»
Запрошуємо Вас взяти участь в огляді-конкурсі «Премія Національної спілки архітекторів України», який відбудеться 3 - 5 березня 2015 року в рамках 15-го Всеукраїнського фестивалю «Архітектура та дизайн», що традиційно проходять спільно з головною професійною будівельною виставкою України «KyivBuild 2015». На стендах огляду-конкурсу будуть представлені роботи українських архітекторів з усіх регіонів України. Огляди-конкурси опікують компанії ITE Group Plc (Велика Британія) та Прем’єр Експо (Україна).
До участі в оглідах-конкурсах запрошуються всі архітектори України, незалежно від місця їх роботи, спеціалізації і напрямків діяльності. Номінації огляду-конкурсу «Премія Національної спілки архітекторів України»: - містобудування; - будівлі, комплекси та споруди (проекти і реалізація); - багатоповерхові житлові будівлі (проекти і реалізація); - малоповерхові жттлові будівлі (реалізація); - за вагомий особистий внесок у розвиток архітектури України.
На огляд-конкурс приймаються роботи – проекти або об’єкти, побудовані у 2010-2014 роках. За рішенням журі присуджуються нагороди – «Волюти» - в усіх номінаціях Гран-прі – «Велика волюта» присуджується тільки за реалізований об ’ єкт в будь-якій номінації, крім останньої. У разі присудження Гран-прі «Волюта» у цій номінації не присуджується . Журі має право не присуджувати Гран-прі і «Волюти» у будь-якій номінації, якщо не вважає представлені роботи достойними цих нагород. Бажаючим взяти участь в огляді-конкурсі необхідно надіслати роботи разом з елекстронною заявкою (реєстрацією) шляхом розміщення їх на інтернет-ресурсі НСАУ. Формат подачі – файли pdf (з роздільною здатністю 300 dpi) ідентичні планшетам формату А0 (80 х 120 см), вертикальна композиція. Роботи подаються в кольорових фотографіях з натури та проектних матеріалів не менше одного і не більше двох умовних планшетів по одному об’єкту (по номінації «Містобудування» - не більше – 4-х пронумерованих планшетів). На кожному першому планшеті угорі відводиться смуга завширшки 70мм (літерами 15 мм) для назви об'єкту і місця його знаходження. Внизу, на смузі завширшки 70 мм (літерами 6-8 мм) – прізвище та фото автора (авторів), назва проектної організації, в якій виконувалася робота, роки проектування та завершення будівництва, коротка анотація щодо представленої роботи. За бажанням автора (авторів) анотація до твору може бути розміщена в основному полі планшету і має надавати максимально повне уявлення про нього. Мова підписів – українська. Бажано подавати також генеральні плани, плани основних поверхів,фасади (зразок оформлення планшету див.на сайті НСАУ). Останній термін реєстрації та прийому робіт - 22 лютого 2015 року, за 10 діб до відкриття Фестивалю.
Інформація – на сайті НСАУ www.nsau.org . За довідками звертатися: за тел. 044-279-98-04, факс 279-87-96, e-mail: v.enina38@mail.ru Віра Миколаївна Єніна . Shalygin@i.ua Шалигін Андрій
З питань партнерської співпраці звертатись до координатора проектів НСАУ Олександра Барановського. Alex.baranowski@ukr.net 050 3511764
© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.