Міжнародний конкурс «Модернізація року – Європейська нагорода»

Міжнародний конкурс «Модернізація року – Європейська нагорода»

З метою активного промування досягнень українських архітекторів в Європі Національна спілка архітекторів України почала співпрацю з конкурсом «Модернізація року – Європейська нагорода» – масштабним конкурсним проектом, що покликаний відмічати, промувати та нагороджувати інвесторів, проектувальників та виконавців кращих об’єктів, створених в ході модернізацій та реконструкцій.

Протягом 22 років існування на польському ринку та 2 років на європейському конкурс збудував стійку позицію, яка відіграє велику роль у підвищенні обізнаності про цінність архітектури, модернізації історичних об’єктів, нових матеріалів та технологій. Участь у «Європейській нагороді» відкриває двері учасникам для створення позитивного іміджу на міжнародній арені. Конкурс дає можливість довідатись про нові рішення в галузі будівництва та архітектури, поділитися досягненнями та здобути позитивну позицію на європейському ринку.

Категорії: пам’ятники архітектури, мости, транспортні об’єкти, готелі, житлово-комунальні підприємства, промислові споруди, дороги та автостради, об’єкти ландшафтної архітектури, інженерні споруди, культурно-спортивні/оздоровчі та рекреаційні об’єкти.

Подати заявки на свої об’єкти можуть архітектори, інвестори чи фірми-виконавці.

Заявки можна подавати до 31.03.2019 року!

Для участі у конкурсі, необхідно заповнити анкету, зробити та додати фотографії будівлі до та після реконструкції, а потім надіслати заповнену заявку на електронну пошту: alex.baranowski@ukr.net. Національна спілка архітекторів номінуватиме роботи до участі та розміщуватиме ії на своїх інтернет-ресурсах.

Об’єкти, які пройшли відбір та допущені до 2 туру, включаються до програми візитацій журі.

Учасники та переможці конкурсу мають можливість отримати: промоцію на веб-сайті конкурсу, на сторінці Facebook, Linkedin, на сторінках медійних партнерів у країнах Європи, диплом про участь, запрошення на заключну церемонію, яка проходить у серпні у Королівському замку у Варшаві, унікальну монету конкурсу, можливість стати переможцем та отримати статуетку-нагороду „European Award”.

Деталі участі - на сайті www.europeanaward.eu.

Заявка у форматі docx та pdf.

В Україні представником Організатора конкурсу є Polish Business Center при Польсько-Українській Господарській Палаті у Києві.

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.