Конкурс від благодійного фонду Бориса Колеснікова АРХІТЕКТОР-2018

Конкурс АРХІТЕКТОР-2018

2 листопада 2017 р. стартував благодійний освітній проект «Архітектор-2018» для студентів технічних вищих навчальних закладів країни. Для участі у проекті студенти повинні зареєструватись на офіційному сайті Благодійного Фонду Бориса Колеснікова http://kolesnikovfund.org до 1 грудня 2017 р.

Метою проекту «Архітектор-2018» є підтримка студентів, які вчаться на спеціальностях, пов’язаних з будівництвом та архітектурою; мотивувати та заохотити їх до подальшого навчання та розвитку галузі.
Проект передбачає конкурсний відбір студентів протягом навчального року.

«Архітектор-2018» пройде у два етапи:

  1. Ескізне рішення (клаузура) певної споруди в своєму місті (виходячи з заданих критеріїв)
  2. Згідно з результатами першого етапу, найкращих конкурсантів буде запрошено на фінал до м. Києва, де вони презентують експертному журі конкурсу свій проект споруди на певну тематику з урахуванням впровадження його у сучасну архітектуру та історичне середовище міста.

Тридцять переможців конкурсу відвідають архітектурний тур в Дубаї (ОАЕ), який буде організовано Фондом Бориса Колеснікова наприкінці квітня 2018 року. Усі грошові витрати, пов’язані з поїздкою переможців конкурсу «Архітектор-2018» до Об’єднаних Арабських Еміратів, Фонд бере на себе.

Правила проведення благодійного проекту «Архітектор-2018» тут.

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.