Конкурс на розробку бренду міста Хмельницького

Конкурс на розробку бренду міста Хмельницького

Агенція розвитку міста Сity Development Agency оголошує відкритий творчий конкурс із визначення розробника бренду та брендбуку Хмельницького.

Мета та завдання конкурсу

Відкритий творчий конкурс з визначення розробника бренду і брендбуку для міста Хмельницького спрямований на формування корпоративної культури міста, просування позитивного іміджу міста в Україні та за кордоном, промоцію культурного, економічного, наукового та соціального потенціалу міста.

Умови проведення конкурсу

У Конкурсі можуть брати участь всі громадяни України, незалежно від місця проживання чи сфери занять, або агенції чи компанії, що спеціалізуються на брендингу, маркетингу, дизайні, рекламно-інформаційних послугах.

Прийом конкурсних робіт триває до 05.02.2018.

Конкурсна робота має включати наступні елементи:

 1. Письмове обґрунтування щодо змісту концептуальної ідеї бренду (концептуальна пропозиція) – до 1 сторінки А4 у форматі Microsoft Power Point або PDF.

 2. Графічне зображення логотипу (графічні елементи, образи, шрифти, кольорові рішення) у вигляді презентації Microsoft Power Point або PDF роздільною здатністю не менше 600 dpi з таким змістом:
 • логотип міста двома мовами (українська, англійська);
 • кольорові рішення (відтворення в кольоровому, монохромному, рельєфному виконанні);
 • приклади використання логотипу як на великих рекламних площах, так і на сувенірній продукції;
 • приклади відображення в інших формах стосовно конкретних тем (в динамічній айдентиці).
 1. Гасло
 • має відображати описані переваги для цільових аудиторій (Додаток 3 Положення);
 • має легко читатися, не містити важких для вимови слів та абревіатур;
 • не може містити жодних політичних або релігійних мотивів, комерційних посилань;
 • має бути унікальним, не відтворювати гасла інших міст, територій, комерційних брендів;
 • має бути лаконічним.

Концептуальна ідея, логотип та гасло мають відображати образ міста, сформований за результатами стратегічної бренд-сесії та Стратегії розвитку міста Хмельницького до 2025 року (Додаток 3 Положення).

Конкурсні роботи мають супроводжуватися заявою (Додаток 4 Положення), підписаною автором роботи, про згоду у разі перемоги на укладання договору про передачу Хмельницькій міській раді виключних майнових авторських та суміжних прав на логотип та гасло.

На конкурс не допускається подання логотипів, гасел, права інтелектуальної власності на які (елементи яких) належать іншим власникам.

Конкурсні роботи з позначкою «Відкритий творчий конкурс на визначення розробника бренду і брендбуку для міста Хмельницького» надсилаються на електронну пошту khmelcityagency@gmail.com.

Фіналісти першого етапу конкурсу отримують по 5000 грн. (П’ять тисяч гривень) премії від організаторів конкурсу.

Переможець конкурсу отримує диплом та контракт на суму 50 000 грн. (П’ятдесят тисяч гривень) на розробку повноцінного брендбуку.

Детальніше на сайті: http://brand.khm.gov.ua/

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.