Конкурс меморіалу Героям Небесної сотні та Воїнам АТО

Конкурс меморіалу Героям Небесної сотні та Воїнам АТО

Розпочато новий архітектурний конкурс в Рівному. Масштабний і наповнений глибокими і важливими сенсами об'єкт - Меморіал Героям Небесної сотні та Воїнам АТО. Він розташується у центральній частині міста, в сквері та на схилах біля майдану Просвіти, поруч з будівлею облдержадміністрації.

В Рівному вже встановлена Дошка Пам’яті Героям Небесної Сотні та Героям, загиблим в зоні АТО. Меморіал є логічним продовженням увіковічнення подвигу наших земляків, які віддали життя за вільне і краще майбутнє. Для кожного рівнянина і мешканця області меморіал стане громадським простором пам’яті, який наштовхує на роздуми та спонукає до дій і активної позиції - як це зробили загиблі Герої.

Для Воїнів АТО та родин загиблих меморіал є особливо важливим. Для них це місце пам’яті і суму за близькими та побратимами, які виконали свій найвищий громадянський обов’язок.

Як організатори, ми відчуваємо відповідальність, в першу чергу, перед побратимами і родинами загиблих наших земляків. В другу чергу - велика відповідальність перед всіма рівнянами та містом. Цей новий архітектурний об'єкт буде впливати на обличчя Рівного і стане частиною міського простору. Тому, ми будемо максимально висвітлювати перебіг подій конкурсу тут на офіційній сторінці, щоб рівняни знали і бачили публічність всіх процесів.

Слідкуйте за конкурсними подіями!  

Подати заявку на участь - https://forms.gle/z3nVPvXWMosxzVVn6

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.