Конкурс "Інтер'єр року" 2017

Конкурс "Інтер'єр року" 2017

Дорогі друзі!

Подача робіт на IX Всеукраїнський щорічний архітектурний конкурс «Інтер'єр року» 2017 у самому розпалі! Чекаємо на ваші реалізовані проекти для участі в найбільшому архітектурному конкурсі країни! 

Конкурс «Інтер'єр року» спрямований на пошук талановитих архітекторів і дизайнерів з усієї України. Це чудова нагода показати свої роботи і заявити про себе, отримати відгуки колег і авторитетних членів журі, опублікувати свої проекти в провідних виданнях країни.

У минулому році до складу журі входили: Patrik Schumacher (Zaha Hadid Architects), Andreas Klok Pedersen (BIG Studio), Ora Ito, Hiroki Matsuura (Maxwan Architects + Urbanists) і Takuya Hosokai.

Цього року оцінювати роботи учасників будуть Андреас Клок Педерсен (BIG Studio), Гаетано Пеше, Массіміліано Фуксас, Хірокі Мацуура (Maxwan Architects + Urbanists), Джо Нагасака (Schemata Architects) і Гран-прі конкурсу «Інтер'єр року» 2016 - Олег Азовський і Анна Пахомова.

Церемонія нагородження відбудеться 9 грудня 2017 року на кращому майданчику Києва, в КВЦ «Парковий». Крім визначення та нагородження переможців, ви зможете побачити експозицію робіт учасників, прослухати майстер-класи членів журі, відвідати зону предметного дизайну, куратором якої є Ольга Богданова та платформу з об'єктами мистецтва  куратора Ігоря Абрамовича.

Дедлайн подачі робіт на IX Всеукраїнський щорічний архітектурний конкурс «Інтер'єр року» 2017 – 1 грудня 2017 року.

Ознайомитися з прес-релізом можна тут

Надсилайте ваші роботи на interiorgoda@dom-i.kiev.ua

Куратор проекту Курач Анастасія

Довідки за телефоном:

+38 (044) 461-91-28

+38 (067) 556-13-83

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.