Конкурс інсталяцій "Форма моєї незалежності"

Конкурс інсталяцій "Форма моєї незалежності"

До 20 червня 2021 року триває реєстрація на конкурс інсталяцій "Форма моєї незалежності".

Щороку у молодих українських архітекторів та дизайнерів у рамках нашого Фестивалю є можливість провести декілька незабутніх днів у одному з найромантичніших замків Львівщини. Цього разу це буде повноцінна п'ятиденна програма альтернативного фестивального майданчику, упродовж якого команди виготовлятимуть мистецькі інсталяції на території замку у Свіржі на тему: «Форма моєї Незалежності», які оцінюватиме міжнародне журі.

Умови участі

Для участі у конкурсі інсталяцій необхідно ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ у анкеті Фестивалю, де відмітити відповідну категорію. А також надіслати до 20.06.2021 мотиваційний лист на адресу: vezha.festival.lviv@gmail.com, в якому описати свій досвід участі у культурно-мистецькому житті країни та найбільші досягнення у сфері сучасного мистецтва чи архітектури. Реєстраційний внесок у розмірі 500 грн. оплачується за реквізитами надісланими на пошту відібраним учасникам конкурсу. Організатори забезпечують учасникам: трансфер зі Львова у Свірж, проживання та харчування, а також базовий набір матеріалів для виготовлення інсталяцій.

Призи

Команда-переможець поїде на 5-денну навчальну поїздку у Швейцарію (Цюріх) до одного з партнерів Фестивалю – компанії Swisspearl.

5-тиденна програма у Культурно-мистецький центр Замок СВІРЖ

Умови участі:

  1. Необхідно зареєструватися за посиланням: http://vezha.lviv.ua/#rec314812403
  2. В анкеті фестивалю відзначити бажання участі саме у цьому заході
  3. Надіслати до 20.06.2021 мотиваційний лист на адресу: vezha.festival.lviv@gmail.com в якому потрібно описати свій досвід участі у культурно-мистецькому житті країни та найбільші досягнення у сфері сучасного мистецтва, архітектури чи дизайну
  4. Відібраним учасникам буде надісланий лист на електронну адресу із реквізитами для оплати участі у Конкурсі, у розмірі - 500 грн.
Організатори забезпечують учасникам:
  • трансфер зі Львова у Свірж
  • проживання та харчування під час Конкурсу
  • базовий набір матеріалів для виготовлення інсталяцій
Команда-переможець поїде на 5-денну навчальну поїздку у Швейцарію (Цюріх) до одного з партнерів Фестивалю – компанії Swisspearl

Реєстрація: http://vezha.lviv.ua/#rec314812403

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.