Конкурс архітектурних ідей «Бабин Яр – Дорогожицький Некрополь»

Бабин Яр – Дорогожицький Некрополь

25 грудня 2015 оголошено про початок Архітектурного конкурсу ідей сучасного комплексного благоустрою історичної та меморіальної зони в місті Києві, Україна. 

Процедура: Міжнародний архітектурний конкурс ідей в один тур з відкритою процедурою подачі заявки для відбору 7 кращих проектів, з вимогою подачі матеріалів для виставки від авторів кращих проектів. Конкурс проводиться за підтримки Міжнародного союзу архітекторів (UIA) http://www.uia.archi .

Право на участь: Учасники конкурсу – це фахівці архітектори, ландшафтні дизайнери та дизайнери міського середовища, які мають відповідне право на проектування. А також авторські колективи на чолі з фахівцем архітектором, ландшафтним дизайнером чи дизайнером міського середовища, які мають відповідне право на проектування. Учасниками можуть бути громадяни з країн усього світу.

Журі: Незалежне журі складається з відомих міжнародних та місцевих експертів: Barbara Aronson (містобудівник, ландшафтний архітектор / Ізраїль), Marti Franch Batllori (ландшафтний архітектор / Іспанія), Markus Jatsch (архітектор / Великобританія), Михайло Гершензон (архітектор / Україна), Jörg Michel (ландшафтний архітектор, садовий декоратор / Німеччина), Jimmy Norrman (ландшафтний архітектор, архітектор / Швеція), Сергій Целовальник (головний архітектор м. Києва 2010-2015, Україна), Георгій Духовичний (архітектор / Україна).

Автори кращих 7 проектів будуть нагороджені такими преміями: 17,000 USD; 12,000 USD; 7,000 USD та 4 заохочувальні премії по 3,000 USD кожний. Автори кращих 7 проектів отримають грошові винагороди за надання матеріалів для виставки – по 3,000 USD кожний.

Кінцевий термін реєстрації – 31 березня, 2016.

Кінцевий термін подачі проектів – 22 травня, 2016.

E-mail: competition.babynyar@gmail.com

Деталі на сайті: konkurs.kby.kiev.ua

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.