Компанія Galeco розпочала конкурс для студентів

Компанія Galeco розпочала конкурс для студентів

Компанія Galeco розпочала конкурс для студентів «Galeco INSPIRATION 2020».

Galeco активно підтримує впровадження конкурсної практики в архітектурній діяльності України. Цьогоріч за сприяння Національної спілки архітекторів України та медіа-пітримки Всеукраїнського ділового інформаційно-аналітичного журналу «Prof Build» компанія розпочинає конкурс «Galeco INSPIRATION 2020» для студентів Вищих навчальних закладів. Конкурс покликаний надихнути майбутніх архітекторів-студентів працювати з водостічними системами європейської якості, комплексно вирішувати питання водовідведення дощової води на всіх типах покрівлі.

«Натхненні справою, якою займаємось ми, надихаємо  майбутніх архітекторів втілювати у життя проекти, від яких не просто можна затамувати подих, але залишати слід у серці назавжди» - генеральний директор компанії Galeco Кшиштоф Сіміньскі.

Для участі у конкурсі необхідно створити курсовий проект з використанням однієї з водостічних систем Galeco. Це можуть бути: Galeco PVC, Galeco PVC², Galeco STAL, Galeco STAL², Galeco LUXOCYNK прихованої системи Galeco BEZOKAPOWY, для плоских покрівель Galeco FLAT ROOFS, декоративного софіту Galeco NOVA із запропонованих типів будинків.

У підсумку, лише один найкращий проєкт отримає нагороду – подорож на завод компанії Galeco до м.Баліце, Республіка Польща!

Умови Конкурсу розміщені на сайті компанії: https://galeco.com.ua/konkurs-dlya-studentiv-galeco-inspiration-2020/

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.