Khotkevych inside: архітектурно – просторовий воркшоп

Khotkevych inside: архітектурно – просторовий воркшоп

22-26 жовтня 2018 року відбудеться Khotkevych inside: архітектурно-просторовий воркшоп.

Палац культури ім. Гната Хоткевича збудований у 1934 році і є яскравим прикладом архітектури функціоналізму у Львові. Сьогодні колектив Палацу активно розробляє стратегію та візію. Відповідно до нових якісних змін у структурі роботи закладу життєво необхідні перетворення функціонального простору будівлі. Разом з тим, ми прагнемо зберегти усе історично цінне, реставрувати необхідне, забрати те, що виконало свої функції та додати сучасне.

Як відомо, проектний конкурс виграли Тадеуш Врубель та Леопольд Карасинський. Т. Врубель, свого часу, був деканом кафедри містобудування Львівської Політехніки та співзасновником Вроцлавської політехніки. Такою зв’язковою ниточкою ми хочемо поставити два міста та університети над спільним знаменником – архітектурою.

Отож, в кінці жовтня відбудеться 5-ти денний архітектурно-просторовий воркшоп. Учасникам запропоновано разом з менторами, провідними архітекторами, розробити концептуальний проект ре-дизайну функціональних приміщень Палацу. 

До участі запрошуються студенти Львівської та Вроцлавської політехнік, а також охочі архітектори, дизайнери, соціологи та інші вмотивовані та зацікавлені особи. 

Мета воркшопу – згенерувати візуальні ідеї спрямовані на збереження всього історично цінного в інтер’єрі Палацу в поєднанні з модернізацією функціональних просторів відповідно до нової стратегії та візії Палацу.

Забезпечення – проживання (50% учасників), харчування (обід, вечеря, кава-перерва), комфортне місце для роботи, Wi-Fi, демонстраційно – роздаткові матеріали.

Бонус – 5 мотивуючих зустрічей-знайомств.

Робоча мова: українська, англійська.

Участь безкоштовна.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: 
https://goo.gl/forms/MB36nBFsthrwKGjx1

© 2013-2022 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.