Brick Awawrd 2018

Brick Awawrd 2018

Компанія Вінербергер оголошує про початок восьмого міжнародного конкурсу цегляної архітектури Brick Award 2018. Як і раніше, основною вимогою до проекту є використання в ньому значною мірою: лицьової цегли, цегляних блоків, черепиці, а також клінкерної бруківки.

Умови конкурсу Brick Award 2018

Порядок та терміни подачі робіт

Для Brick Award 2018 збережена можливість подачі on-line самим автором проекту на додаток до стандартної подачі через архітектурних критиків і журналістів. 

On-line подача проекту на конкурс Brick Award 2018 буде здійснюватись з 2 січня по 20 квітня 2017 року. За посиланням можна буде зареєструватися та знайти допоміжний інструмент за допомогою якого учасник зможе заповнити онлайн-шаблон, який складається з основних даних проекту, короткого інформативного тексту з описом проекту, а також завантажити фотографії та плани будівлі.

Категорії для номінації

 • Житлові будинки: односімейні будинки, зблоковані будинки та невеликі житлові проекти високої архітектурної якості, які забезпечують комфортні, здорові та стійкі житлові приміщення.
 • Міська житлова забудова: багатосімейні будинки, інноваційні рішення з урахуванням тенденцій та проблем урбанізації, такими як нестача простору, соціальні виклики та нові концепції життя;
 • Бізнес та виробництво: зручні, естетичні та функціональні комерційні будівлі, офіси та промислові будівлі;
 • Громадські будівлі: зручні, естетичні та функціональні для освіти, культури та охорони здоров’я, громадські місця та інфраструктурні проекти;
 • Спеціальні рішення: інноваційні концепції та способи використання цегли, використання нових будівельних технологій, спеціальних цегляних заводів, використання спеціальної цегли на замовлення та нові орнаменти.

Критерії

 • Значна частина проекту повинна складатися з керамічних будівельних матеріалів (керамічних блоків, облицювальної цегли, клінкерної бруківки, керамічної черепиці, керамічних фасадних панелей);
 • Дата завершення реалізації проекту 2014 або пізніше;
 • Одна з категорій номінації повинна бути застосовна до проекту;
 • Проект може включати нові, відремонтовані або перебудовані будівлі;
 • Проект може містити нову або повторно використану цеглу;
 • Особлива увага буде приділятися тому як проект поєднує в собі функціональність, стійкість та використання енергії;
 • Використання продуктів Wienerberger не є важливим чинником для участі в конкурсі.

Журі
Журі складено з відомих людей на міжнародній архітектурній сцені: практикуючі архітектори, університетські професори і критики. Звичайно, що компанія «Вінербергер» не має права голосу в цьому журі. 

Всі проекти переможці та номіновані проекти будуть опубліковані в презентабельному виданні - книзі з назвою «Brick '18', яка буде надрукована відомим видавництвом Callwey навесні 2018.

Контакти організаторів

ТОВ «Вінербергер»

м.Київ, 02660, вул. Крайня, 1в
Т.: (044) 594 50 46
Ф.: (044) 594 50 47
М.: (067) 446 81 98

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.