Бізнес-сіті Технопарк оголошує Всеукраїнський конкурс для архітекторів

сеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу

30 вересня 2015 року – стартував Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію мультифункційної громадської будівлі з відкритим багаторівневим паркінгом по вул. Федьковича, 55 у Львові.

Організатор конкурсу – найбільший діловий центр Західної України Бізнес-сіті Технопарк.

Офіційні партнери в проведенні конкурсу – Управління архітектури департаменту містобудування Львівської міської ради та Львівська обласна організація Національної спілки архітекторів України. 

За словами ініціаторів проекту, ідея полягає в тому, аби створити унікальний образ проектованої будівлі, яка спільно із корпусами № 40 та 41 буде одним із основних акцентів у комплексі Бізнес-сіті. 

Учасниками конкуру можуть стати архітектори та групи архітекторів з досвідом створення об’єктів комерційної нерухомості та з наявністю відповідного кваліфікаційного сертифікату архітектора. Місце проживання значення не має, Ви просто повинні любити Львів і прагнути зробити наше місто ще кращим! 

Реєстрація учасників безкоштовна і має достатньо простий механізм -  необхідно надіслати заповнену заявку на участь поштовим переказом або на електронну пошту Організатору конкурсу. 

Основні етапи проведення конкурсу: 

 • 30.09.2015 – оголошення про відкриття конкурсу;
 • 30.10.2015 – завершення реєстрації учасників конкурсу;
 • 08.12.2015 17:00 год. - кінцевий термін подання конкурсних робіт;
 • 09.12-18.12.2015р. – засідання конкурсної комісії (журі)та прийняття рішення ;
 • 23.12.2015 – оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців.

Оцінюватиме роботи учасників конкурсу компетентне та незалежне журі. Зокрема: 

 1. Віктор Демидов - Член НСАУ, лауреат державної премії України в області архітектури, Архітектурна майстерня «Демидов і Ко», м. Дніпропетровськ;
 2. Віктор Кудін - Творча архітектурна майстерня «КУДІН», м. Київ;
 3. Юліан Чаплінський - Головний архітектор м. Львова, начальник Управління архітектури Департаменту містобудування ЛМР, м. Львів;
 4. Богдан Гой - Доцент Інституту архітектури НУ «Львівська політехніка», голова комісії з архітектури та містобудування Громадської ради при ЛОДА, заступник голови правління ЛОО НСАУ, м. Львів;
 5. Віталій Кирилів - співзасновник та дизайнер бюро Hochu rayu, м. Львів;
 6. Володимир Гаразд – представник Організатора, м.Львів;
 7. Тарас Цибульський – представник Організатора, м.Львів;
 8. Олег Клок – представник Організатора, Директор ТзОВ «Технопарк ЛЗТА», м.Львів

Технопарк  та представники журі чекають креативних та унікальних ідейних концепцій та проектних рішень; велике значення при оцінюванні робіт надаватиметься завершеності та цілісності ідеї та архітектурного ансамблю. Не забудьте порахувати і вартість спорудження об’єкту! 

Переможці конкурсу отримають цінні призи і унікальний шанс змінити своє професійне життя. Зокрема, володар першої премії - пріоритетне право на укладання контракту на виготовлення проекту стадії П, а володарі другої та третьої премії - грошові винагороди – 90 000 грн. і 60 000 грн. відповідно. 

Детальна інформація про Конкурс за посиланням http://tpark.lviv.ua/konkurs/ та на сторінці FB https://www.facebook.com/events/435359213334634/ 

Контактна інформація: 

Мар’ян Кардаш 

79015, м. Львів, вул. Героїв УПА, 72, корпус №1

тел. моб. +38 (067) 374 20 08

е-mail: mkardash.tpark@gmail.com

Не зволікайте! Телефонуйте, пишіть на електронну пошту або приєднуйтесь до нас в соціальній мережі Facebook!

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.