Архітектурна премія «АрхіХіт 2015»

Архіхіт

Стартував новий сезон всеукраїнського конкурсу «Архітектурна премія «АрхіХіт» для професійних архітекторів і дизайнерів. 

Завдання Конкурсу - виявлення тенденцій ревалоризації міського середовища, вибір кращих проектів та заохочення архітекторів, які розвивають середовищний підхід у проектуванні.

Цього року увазі конкурсантів запропонували два українських міста - Львів та Золочів, історичні квартали яких стануть об'єктом реконструкції з метою створення рекреаційно-туристичного центру. Конкурсні проекти-концепції можуть стати основою реальних пропозицій для інвесторів.

Організатором конкурсу виступає Київський міжнародний контрактовий ярмарок; співорганізаторами - Національна спілка архітекторів України, редакція журналу А + С і фірми-партнери - ТОВ «Ондулін Будівельні Матеріали», ТОВ «Керама Марацци» та ТОВ «Mapei».

Для переможців Конкурсу будуть надані гранти на поїздки і професійне навчання до Італії. Кращі проекти фіналістів будуть рекомендовані організаторами для подальшої реалізації, а також для пропаганди середовищного підходу в архітектурі.

Фінал конкурсу з оголошенням та нагородженням переможців проходитиме на виставці InterBuildExpo в м.Києві з 25 по 28 березня 2015 року.

Детальна інформація про конкурс та реєстрація учасників на сайті www.archihit.com.

 

 
© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.