ARCHIPRIX INTERNATIONAL Santiago Chile 2019

Archiprix International знову відкриє унікальну презентацію кращих світових випускних проектів у галузі архітектури, містобудування та ландшафтної архітектури

Archiprix International з гордістю повідомляє про початок проведення десятого конкурсу. Після успішних конкурсів у 2001 р. в Роттердамі, 2003 р. в Стамбулі, 2005 р. в Глазго, 2007 р. в Шанхаї, 2009 р. в Монтевідео, 2011 р. в Кембриджі (США), 2013 р. у Москві, 2015 р. у Мадриді та 2017 р. в Ахмедабаді Archiprix International знову відкриє унікальну презентацію кращих світових випускних проектів у галузі архітектури, містобудування та ландшафтної архітектури. Archiprix International 2019 відбудеться в Сантьяго, Чилі. Ми вдячні, що Папський Католицький університет Чилі, Escuela de Arquitectura є нашим співорганізатором для видання 2019 року.

Всі 1700 університетів з більш ніж 100 країн запрошуються взяти участь. З початку 2001 року в одному або декількох конкурсах взяли участь 785 університетів, в цілому ми отримали 2224 випускні проекти. Це робить Archiprix International найбільшим конкурсом для щойно дипломованих архітекторів, містобудівельників та ландшафтних архітекторів. Жоден інший конкурс для молодих талановитих дизайнерів не показує таке широке уявлення про світові тенденції у сфері освіти в галузі архітектури, містобудування  та ландшафтної архітектури.

Кращі проекти, обрані міжнародним журі, отримають нагороди Hunter Douglas Awards на спеціальній церемонії нагородження 3 травня 2019 року. Нагороди носять ім'я нашого партнера Hunter Douglas, виробника таких відомих брендів, як Luxaflex та Luxalon. Церемонія нагородження супроводжується конференцією, серією презентацій проектів, що беруть участь у конкурсі та виставкою. Дизайнери кращих випускних проектів можуть брати участь у міжнародному дизайнерському воркшопі за тиждень до церемонії нагородження.

Archiprix International запрошує всі університети та коледжі, що навчають архітектуру, містобудування та ландшафтну архітектуру, вибрати найкращий випускний проект та попросити дизайнера(ів) подати вибраний проект для участі.

У конкурсі мають право брати участь випускні проекти, які були завершені після 1 травня 2016 року.

Кінцевий термін реєстрації в університеті - 1 серпня 2018 року.

Проекти можуть бути зареєстровані та подані учасниками до 1 вересня 2018 року.

Всі проекти будуть представлені на виставці, на веб-сайті та вибірка у книзі та пересувній виставці. Всі дизайнери відібраних проектів будуть запрошені взяти участь у робочих семінарах (воркшопах), які відбудуться у квітні 2019 року у кампусі Папського Католицького університету Чилі в Сантьяго. 

Участь безкоштовна.

Детальна інформація на сайті http://www.archiprix.org.

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.