БЛАГОДІЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ: «ПІДТРИМУЙ СВОЄ. ПОВЕРТАЙ СВОЄ»

Lviv Art and Wine Festival: «Підтримуй своє. Повертай своє». Під таким гаслом 2 та 3 грудня у креативно-інноваційному просторі Lem Station пройде наш четвертий благодійний фестиваль.

Що для нас це не просто слова чи концепт події…
«Підтримуй своє» – ми як і раніше маємо на меті підтримку та популяризацію українських виноробів. Вина, які не поступаються закордонному експорту, вина, які заслуговують визнання серед українського споживача.
«Повертай своє» – про важливість збереження культурної спадщини. Український авангард 1910-1930-тих років є одним із гірких прикладів як наші національні надбання і досі залишаються привласненими. Такі митці українського авангарду як Казимир Малевич, Василь Єрмилов, Давид Бурлюк, Олександра Екстер досі маловідомі для нашого суспільства. Натомість весь світ, на жаль, знає їх як діячів авангарду країни-агресора.

Наповнення події:
Мистецька експозиція: живопис та скульптура митців-сучасників, інтерактивна інфографіка з репродукціями відомих авангардистів та тимчасова книгарня з великою підбіркою книг про авангард.
Винний маркет: понад 20 виноробів (локальні сімейні винарні та популярні винні бренди).
Форум: обговорення учасниками розвитку винної інфраструктури України.
Лекторій: лекції мистецтвознавців та винних експертів.
Арт-маркет: стильний декор, прикраси та посуд від локальних брендів.
Вечірня програма: камерні виступи львівських музичних гуртів.

Як і в минулому році нашою благодійною метою є допомога проєкту НЕЗЛАМНІ 💛


Частину коштів, виручених із вхідних квитків та продажу продукції на фестивалі перерахують для закупівлі і виготовлення протезів для цивільних та військових, постраждалих від війни.

Вартість вхідного квитка – 200 грн.
Години роботи події:
Субота 12.00 – 21.00 год.
Неділя 12.00- 21.00 год.
Місце: Львів, Lem Station
вул. Дмитра Вітовського 57

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button