Компанія «BB Stone»

BB Stone

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Телефон:
+393462208402
Веб-сайт:
E-mail:
info@bbstone.net

BB Stone є результатом об'єднання різних підприємств, які працюють в кам'яній промисловості понад три десятиліття. Що відрізняє нас, так це ідея створення передового виробничого процесу під назвою «BB Stone Experience».

Завдяки співпраці BB Stone з різними кар'єрами в районі Апуана, пропоновані нами матеріали є одними з найпрестижніших, які може запропонувати ринок, і наші клієнти можуть переглядати їх в будь-який час в наших магазинах.

Напрями діяльності

BB Stone базує свою діяльність на великий пристрасті до природного каменю і на твердих цінностях, таких як компетентність, конкретність і надійність, які сформували високий професійний профіль і представляють сильні сторони, які визначають його роботу.

За більш як 40 років діяльності вдосконалили знання про кам'яні матеріали, їх численні особливості та кращі методи застосування, завдяки яким виробили особливі навики рішення проблем і відмінні навики при розробці проектів.

Особливий досвід роботи з природними каменями і партнерські відносини з основними кар'єрами району Апуан гарантують ретельний відбір кращих матеріалів, як з точки зору технічних характеристик, естетичних характеристик і однорідності, так і ретельного управління поставками для більш складних проектів, в інтер'єрах яких повинні бути використані кам'яні матеріали.

© 2013-2023 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.