АРХІТЕКТУРНИЙ КОНКУРС

Львівська міська рада оголосила Архітектурний конкурс на проєктну пропозицію меморіального комплексу військових поховань Героїв України на вул. І. Мечникова у м. Львові

Архітектурний конкурс має на меті пошук кращого проектного рішення меморіального комплексу Героїв України на вул. І. Мечникова, як важливого меморіального об’єкта, що вшановуватиме пам’ять загиблих захисників та захисниць України. Очікується, що архітектурні рішення проектних пропозицій стануть взірцем нового підходу до проектування військових кладовищ в Україні та відображатимуть нові підходи та цінності.

Ключові питання, що повинні бути вирішені в межах конкурсу:

🔘Загальне концептуальне рішення комплексу. Необхідно запропонувати загальну концепцію розвитку меморіального комплексу, що висвітлюватиме ідею меморіалізації та вшанування памʼяті загиблих захисників та захисниць України. Загальна концепція комплексу має бути основою для подальших детальних рішень щодо просторового та архітектурного вирішення всіх елементів комплексу.

🔘Функціонально планувальна структура комплексу. Територія комплексу має складатися із двох основних функціональних зон: меморіальної та громадської, що мають відрізнятися за плануванням, характером проведення часу та користування. При цьому проект повинен передбачати рішення щодо розмежування цих зон та визначення їх просторових меж планувальними, ландшафтними чи іншими засобами.

🔘Планування території. Запропонувати гармонійне та ефективне планування території, що забезпечуватиме рішення щодо функціональних, просторових та архітектурних аспектів комплексу, враховуватиме контекст місця, підсилюватиме його природний потенціал та відповідатиме вимогам функціональної організації території.

🔘Вирішення намогильних споруд. Необхідно розробити архітектурно-обʼємне вирішення намогильних споруд, що відповідатиме сучасним тенденціям організації військових поховань. За основу образного вирішення рекомендується прийняти форму «козацького хреста». Необхідно також розробити форму намогильної споруди призначену для поховань представників різних релігійних конфесій.

🔘Адаптація і переосмислення наявних меморіальних споруд. Запропонувати рішення щодо переосмислення наявних на території комплексу памʼятних та меморіальних споруд шляхом адаптації їхнього вигляду до загального проектованого вигляду комплексу.

Деталі за посиланням ТУТ

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button