АРХІТЕКТУРНИЙ КОНКУРС ПРЕМІЯ ТОВ З ІІ «ХЕНКЕЛЬ БАУТЕХНІК (УКРАЇНА)».

Подія для фахівців, які пишаються своїми досягненнями — Премія ТОВ з ІІ «Хенкель Баутехнік (Україна)».

Об’єкти, дійсно варті уваги, створюються мало не щодня. Проте що ми знаємо про них? Хто їх створив, які задуми в них реалізовано та які продукти ТМ Ceresit використано?

Саме на ці запитання дасть відповідь конкурс архітектурних проєктів і реалізованих об’єктів, який спільно проводять ТОВ з ІІ «Хенкель Баутехнік (Україна)» та Національна спілка архітекторів України.

Що варто знати про участь:

o Подати проєкти можуть архітектори (проєктувальники) незалежно від того, де вони проживають і який у них фаховий профіль

o Застосування продукції ТМ Ceresit обов’язкове

o Проєкти можуть бути як у процесі реалізації, так і вже готовими

o Вид будівель: громадські, адміністративні, промислові, транспортні, багатоповерхові житлові будинки, а також споруди під реконструкцію тощо

Роботи оцінюватиме компетентне журі, до складу якого увійдуть 3 представники від архітекторів (проєктувальників) за рекомендацією НСАУ та 3 представники від ТОВ з ІІ «Хенкель Баутехнік (Україна)».

Три переможці та призери конкурсу (по одному переможцю і двом призерам у кожній з трьох номінацій) отримають цінні грошові винагороди.

Запрошуємо до участі всіх, хто прагне сприяти підняттю рівня архітектури в Україні та привернути увагу до роботи архітекторів (проєктувальників)!

Строк проведення Конкурсу: до 10.12.2024

Строк подачі робіт: до 01.11.2024

Офіційні правила: https://promo.ceresit.online/Arkhitekturniy_konkurs_2024.pdf

Інформація ТУТ

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button