Арх курс Archicad

Арх курс Archicad

Арх курс ArchiCAD запрошує студентів та усіх бажаючих на курси вивчення програмного забезпечення для архітекторів та дизайнерів. 

Курс ArchiCAD навчає користуватися цією програмою в напрямку архітектури. Інформація занять дає можливість створювати архітектурні проекти, оскільки базується на конструктивних аспектах моделювання. 

За основу взято розробку індивідуального житлового будинку та прилеглої території. Навчальна програма передбачає вивчення конструктивних інструментів, а саме побудову точної BIM-моделі будинку та ділянки.

Також передбачається набуття навиків створення проекцій (планів, фасадів, розрізів. Розглянемо набір інструментів та функцій, котрі зроблять її незамінною для роботи архітекторів та проектантів. 

Оскільки ArchiCAD  передбачає можливість візуалізації об’єму в тривимірному просторі, ми ознайомлюємося з можливостями рендеру. 

Курс розроблено для студентів профільних  вищих навчальних закладів, так і практикуючих архітекторів та будівельників, що мають на меті оптимізувати в програмі робочий процес. 

До курсу входить 16 занять тривалістю 2 години, перше заняття безкоштовне. Додаткова інформація за номером +380975147830.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button