АРХ КУРС ARCHICAD

АРХ КУРС ArchiCAD запрошує студентів, архітекторів та дизайнерів на навчання 23 квітня о 15:00 год. в приміщенні ПОРОХОВА ВЕЖА вул. Підвальна, 4

За основу взято розробку індивідуального житлового будинку та прилеглої території. Навчальна програма передбачає вивчення конструктивних інструментів, а саме побудову точної BIM-моделі будинку та ділянки.

Особливу увагу надаємо навикам моделювання та створення проєкцій (планів, фасадів, розрізів), незамінних для роботи архітекторів та проєктантів.

Родзинкою курсу є можливість ознайомитися з останніми можливостями рендерингу екстер’єру та інтер’єру в ArchiCAD, який з кожною версією стає більш оптимальним та конкурентним.

Курс розроблено як для студентів профільних вищих навчальних закладів, так і для практикуючих архітекторів, дизайнерів і будівельників, що мають на меті оптимізувати в програмі робочий процес.

До курсу входить 8 занять тривалістю 2 години, та по 2 індивідуальні консультації (для кожного учасника курсів). Впродовж навчання надаються відеоматеріали, записані на основі 26-ї версії ArchiCAD україномовного транслейтора. Тобто, якщо ви ще не перейшли на оптимальний софт, то з курсами це зробити буде значно краще.

Перше заняття безкоштовне.

Додаткова інформація за номером +380975147830

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button