АННА ВЕРЕЩАКА. ЦІ КВІТИ ДЛЯ ТЕБЕ

12 листопада 2022 року відбудеться відкриття виставки Анни Верещаки “Ці квіти для тебе”.

Виставки Анни Верещаки “Ці квіти для тебе” – дебютний проєкт мисткині у Львові. У межах експозиції глядачам представлять живописні полотна й інсталяції. Художниця працює зі зображеннями людських тіл, тварин (часто собак), рослин. Нівелюючи широке використання кольору, авторка віддає перевагу монохрому. Здебільшого це сірі відтінки та невеликі яскраво-червоні акценти.

Серія робіт «Ці квіти для тебе» подібна на особистий щоденник Анни.

«Коли говоримо про мистецтво, важливо сказати про час, у якому воно існує. Цей проєкт особисто для мене є моєю філософією, це моя правда й моя щирість. Завжди були і будуть темні часи – питання лише в тому, яку роль виконуєш ти в цьому всьому. Я Аня, українська художниця, і моя роль працювати і бути тут задля розвитку української культури, освітлювати події сьогодення і дарувати людям мистецтво», – ділиться авторка.

 Біографічна довідка:

Анна Верещака родом із Чернігова. Нині живе і працює в Києві. Навчалася на факультеті живопису в Національній академії образотворчого мистецтва й архітектури.

Працює переважно в галузях живопису та графіки, а також із іншими медіа. Займається колаборацією з різними брендами. Роботи мисткині експоновано в Києві, Барселоні, Мілані.

Час проведення: 12 листопада – 11 грудня 2022 року.

Місце проведення:  виставкові зали ХММ Олени Кульчицької, вул. Листопадового Чину, 7, другий поверх.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Call Now Button