Як стати членом Спілки Архітекторів (Львівської обласної організації НСАУ)

Членами Національної Спілки Архітекторів можуть бути архітектори, які мають вищу архітектурну освіту, вагомий особистий творчий доробок в сфері проектування і будівництва, а також в науковій, педагогічній або адміністративно-управлінській діяльності в галузі архітектури, стаж роботи за фахом не менше 3-х років, визнають Програми, Статути ЛооНСАУ і Спілки, Кодекс професійної етики архітектора та беруть участь у роботі Львівської обласної організації НСАУ.

Також членами Спілки, як виняток,  можуть стати представники інших професій, якщо вони займаються архітектурною діяльністю не менше 10 років або багато років творчо співпрацюють з архітекторами, сприяючи розвитку і пропаганді архітектури.

Визначні  архітектори, які проживають за межами України, але внесли вагомий доробок в розвиток української, зокрема львівської архітектури, можуть бути обраними почесними або асоційованими членами Національної Спілки Архітекторів України.

Прийом до Львівської обласної організації Спілки Архітекторів України здійснюється рішенням Правління Львівської організації на підставі заяв архітекторів з наступним затвердженням президією правління Спілки.

До заяви додаються рекомендації від двох членів Спілки і документи, що підтверджують творчий доробок кандидата та альбом творчих робіт кандидата у члени Спілки і копії дипломів, нагород, відзнак тощо, які засвідчують його досягнення у архітектурно-проектній діяльності.

Члени Спілки отримують членський квиток і нагрудний знак встановленого зразка.

  1. Заява на вступ до Спілки (2 екз.).
  2. Бланк особової картки (2 екз.).
  3. Бланк анкети члена НСАУ (стор.1, стор.2, стор.3, стор.4) (2 екз.).
  4. Зразок рекомендації від двох членів Спілки (по 2 екз.).
  5. Зразок автобіографії кандидата у члени НСАУ (2 екз.).
  6. Фото 3х4 (4 екз.);
  7. Копія диплому про закінчення ВУЗу (2 екз.);
  8. Творчі роботи з підтвердженням авторства (не більше ніж 5 робіт) (1 екз.).
Зразок оформлення об’єкта у альбом творчих робіт кандидата у члени Спілки

За довідками та з додатковими питаннями звертайтесь до заступника голови Правління з організаційно-творчих питань – Шеремети Миколи Дмитровича

тел.: 067-391-78-24
e-mail: mykola.sheremeta@gmail.com

або до директора-адміністратора Львівського будинку архітекторів («Порохова Вежа») – Джигіль Тетяни (тел. 067 812 8000).

79008, м. Львів, вул. Підвальна, 4

 

© 2013-2020 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.