Засідання № 14 архітектурно-містобудівної ради управління архітектури від 01.07.2020

Засідання № 14 архітектурно-містобудівної ради управління архітектури від 01.07.2020
1 липня 2020 року о 14:00 год у режимі відеоконференції за допомогою програми "Zoom" відбудеться чергове засідання архітектурно-містобудівної ради управління архітектури № 14 від 01.07.2020.
 
На порядку денному будуть розглядатися наступні питання:
 
1. Погодження містобудівного розрахунку будівництва багатофункційного комплексу з міжшкільним ресурсним центром, офісною будівлею, об’єктами побутового обслуговування, житловими квартирами для працівників Академії Наук України та підземним паркінгом на вул. Козельницькій, 4 у м. Львові.
 
Генплан
 
Візуалізація
 
2. Погодження містобудівного розрахунку з техніко-економічними показниками (передпроектна пропозиція) нового будівництва адміністративно-житлового комплексу по вул. Х. Колумба, 8/8а (зі зносом індивідуального житлового будинку по вул. Х. Колумба № 8/8а) у м. Львові.
 
Схема генплану
 
Візуалізація
 
3. Погодження містобудівного розрахунку реконструкції гаражів-майстерень з добудовою складського приміщення по вул. Т.Шевченка, 317б у м. Львові.
 
Схема генерального плану
 
Візуалізація
 
4. Погодження містобудівного розрахунку будівництва офісної будівлі на вул. Антоновича, 54а зі знесенням існуючих споруд у м.Львові.
 
Схема генплану
 
Візуалізація
 
5. Погодження концепції розвитку території в межах вулиць Пластова – Польова – Бодянського - Ковельської у м. Львові.
 
Концепція розвитку території
 
 Проектна пропозиція формування кварталів
 
Квартал К1
 
6. Погодження містобудівного розрахунку будівництва закладу громадського харчування з адміністративними приміщеннями на вул. Княгині Ольги, 100а у м. Львові.
 
Генплан
 
Візуалізація
7. Погодження містобудівного розрахунку реконструкції з надбудовою торгово-розважального центру «Форум Львів» на вул. Під Дубом, 7б у м. Львові.
 
Містобудівна ситуація
 
Візуалізація
 
Фасад
 
© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.