Виставка живопису «Коктейль на трьох»

Виставка живопису «Коктейль на трьох»

11 жовтня 2016 року о 17:00 год. в мистецькій галереї «Зелена Канапа» (м.Львів, вул. Вірменська, 7) відбудеться відкриття виставки живопису «Коктейль на трьох».

«Коктейль на трьох» - це спільна виставка Зоряни Гарбар, Ігора Колісника та Володимира Стецули. Кожен з них має власну творчу манеру, проте, завдяки схожості підходу до живопису, їх твори, взаємодоповнюють одне одного та гарно поєднуються.

Живопис Зоряни Гарбар, наче міцний алкоголь, безкомпромісно сміливий, формалістичний, часто абстрактний і експресивний у той самий час.

Живопис Володимира Стецули це інгредієнт, що збуджує сексуальну енергію, м’який і фруктовий, завдяки ніжно пастельним кольорам, викликає грайливий настрій.

Ігор Колісник у цьому коктейлі має місію ароматизатора, що розкривається поступово. Ігор задумав представити чорно-білі картини, в які додаватиме кольору уже на виставці. Малюватиме на відкритті виставки, а згодом щодня поки не завершить “колорування” всіх полотен. Таким чином змінить після смак мистецького коктейлю.

Виставка тирватиме з 11 жовтня 2016 по 30 жовтня 2016

© 2013-2019 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.