Виставка Микити Сторожкова «Таємничість символів»

Виставка Микити Сторожкова «Таємничість символів»

29 січня о 18:00 годині у Першій Львівській Медіатеці відбудеться відкриття довгоочікуваної виставки «Ловця таємних кодів» Микити Сторожкова під назвою «Таємничість символів». Інтернет -видання PolyArtGallery спільно з Першою Львівською Медіатекою запрошує поближче познайомитися із його захоплюючою графікою та особисто поспілкуватися із художником. 

Ім’я Микити стало відоме поціновувачам мистецтва навесні 2015 року, після  репортажу про його творчість. Ця стаття сколихнула соцмережі, велика кількість людей із всього світу зацікавилися його роботами. Про нього написало чимало інтернет – видань, а провідний український телеканал 1+1 відзняв репортаж.

А 23 листопада 2015 року в київському арт-просторі «SKLO» відбулася його перша персональна виставка, де глядачі могли побачити його творчість та поспілкуватися із Микитою. Виставка пройшла дуже жваво, кожного дня приходила велика кількість відвідувачів. За підрахунками адміністрації арт-простору «SKLO» за два експозиційні тижні виставку Микити Сторожкова «Таємничість символів» відвідало понад 1100 людей.

Микита Сторожков — незвичайний український митець. У свої 33 роки він малює загадкові символи-коди схожі на древнє письмо. Першу роботу Микита створив 7 років тому. Полотнами для малюнків стали власна кімната і стіни дачного будинку. Серія зошитів, в яких зображені ієрогліфи, з’явилася під впливом вивчення східних культур. В них вбачаються мовні прасимволи Азії, Африки та Індії, шрифти автор створює самостійно. Наразі художник не обмежує свою творчість лише символами. В роботах Сторожкова можна знайти і віддзеркалення військової техніки, і побутових приладь та механізмів Леонардо Да Вінчі.

Виставка діятиме з 29 січня по 19 лютого 2016 року з 11:00 до 21:00
Субота - вихідний
Неділя – 11.00 до 18.00
Вхід вільний.
Місце проведення:
Перша Львівська Медіатека
вул. Мулярська 2а

© 2013-2019 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.