Виставка «Львівська школа художнього скла»

Виставка «Львівська школа художнього скла»

З 7 жовтня 2016 по 21 жовтня 2016 в Галереї Львівської національної академії мистецтв (м.Львів, вул. Кубійовича, 38) експонуватиметься виставка «Львівська школа художнього скла»

В експозиції представлені навчально-творчі роботи молодого покоління художників-склярів, студентів та випускників ЛНАМ, що найкраще репрезентують сучасний етап розвитку львівської Школи художнього скла.

До теми: 2 жовтня у ЛНАМ розпочався 10-й ювілейний Міжнародний симпозіум гутного скла у Львові, який триватиме до 10 жовтня. Участь у заході беруть близько 50 художників, кураторів, музейних працівників та представників вищих навчальних закладів із 16 країн, а також студенти, випускники та викладачі єдиної в Україні кафедри художнього скла ЛНАМ. Упродовж тижня художники працюють на гутній печі кафедри художнього скла Львівської національної академії мистецтв, а виконані роботи експонуватимуться на підсумковій виставці в Національному музеї у Львові ім. А.Шептицького. Зібрана колекція буде традиційно подарована місту для поповнення фондів Музею скла у Львові.

© 2013-2019 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.