Відкриття фото-виставки Йожефа Товта

відкриття фото-виставки Йожефа Товта

27 квітня 2015 року о 18:00 год. в Пороховій вежі (м.Львів вул.Підвальна,4) відбудеться відкриття фото-виставки Йожефа Товта «Архітектурна спадщина Угорщини- костели, палаци, мости та млини»

Йожеф Товт народився в 1940 році і є одним з найвідоміших угорських фотографів, з найрізноманітнішим творчим здобутком. З 1962 по 1970 рік він працював в якості фотографа в відділі реклами та ілюстрації агенції MTI.
З 1972 року позаштатний фотограф, дизайнер обкладинок декількох щотижневих журналів. Довгий час був художнім редактором різних іноземних видань, які публікувало Міністерство закордонних справ. З його іменем повязані пам'ятні календарі, плакати і баннери, в свій час був найвідомішим рекламним фотографом Угорщини. Ілюстрував своїми фотографіями твори Шандора Петефі і Міклоша Радноті. Для нього характерні чисті, ясні зображення, фото-шопом користується тільки в рідкісних випадках. Дуже відомі його серії угорських синагог та мостів. Теперішня виставка позволяє побачити приховану красу таких угорських церков, замків, мостів і млинів, які неможливо побачити, коли ви просто проїзжаєте через Угорщину. На фотографіях ви можете побачити старі кам'яні мости, на які не було і там не було жодної документації навіть в Управління по захисту пам'яток культурної спадщини.

Виставка організована:

  • Товариством Культури Львівських Угорців

за сприянням:

  • Генерального Консула Угорщини в м. Ужгороді- Йожефа Бачкаї 
  • Почесного Консула Угорщини у Львові- пані Лариси Малех
  • ЛО Національної Спілки Архітекторів України 

© 2013-2020 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.