V Міжнародні майстер-класи нової музики COURSE

V Міжнародні майстер-класи нової музики COURSE

Від 14 до 19 березня 2016 року у Львові відбудуться П'яті Міжнародні майстер-класи нової музики COURSE.

COURSE – це перші в Україні щорічні міжнародні майстер-класи для молодих композиторів, мета яких - активізувати діяльність в українському музичному середовищі та допомогти налагодити нові творчі контакти із закордонними колегами. Започатковані у 2012 році COURSE стали одними з провідних майстер-класів сучасної музики у Східній Європі. За чотири роки проведення COURSE участь у майстер-класах взяли 33 молоді композитори з Німеччини, Польщі, Латвії, Греції, Південної Кореї, Росії, Казахстану, України та 2 молоді українські музикознавці, а викладачами були 10 відомих композиторів з Німеччини, Австрії, Польщі, Чехії, Росії та України.

Цього року COURSE відбуватимуться в Україні вп'яте і вперше у Львові. Під час майстер-класів п'ять молодих композиторів з України (Ганна КопійкаНазар СкрипникАнна СтояноваМикола Хшановський іБогдана Чепелюк) та одна композиторка з Італії (Катеріна ді Чекка) будуть навчатися у трьох відомих європейських композиторів, яких запрошено у Львів викладати на COURSE, а саме: Ельжбєта Сікора (Польща/Франція), Йорґ Біркенкьоттер (Німеччина) та Клаус Ланґ (Австрія). Різні за форматом події п'ятих COURSEдозволять молодим композиторам презентувати свою творчість, отримати унікальний досвід спілкування із запрошеними викладачами і консультації від музикантів Ensemble Nostri Temporis. На завершення COURSEучасники майстер-класів почують у виконанні Ensemble Nostri Temporis прем’єри своїх творів на концертах, які відбудуться 19 березня у Концертному залі ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії та 21 березня у Залі Goethe-Institut у Києві. Крім того буде обрано найкращого учасника майстер-класів, який отримає замовлення від організаторів на написання нового твору для інструментального ансамблю, прем’єра якого відбудеться під час ХХІІ Міжнародного фестивалю сучасної музики Контрасти, що проходитиме восени цього року у Львові.

Майстер-класи проходитимуть у приміщенні Львівської обласної філармонії. Поруч з індивідуальними уроками, на яких можуть бути присутні тільки учасники, також відбудеться велика кількість заходів, відкритих для всіх охочих.

КАЛЕНДАР ВІДКРИТИХ ЗАХОДІВ

  • Понеділок, 14 березня

Камерна сцена

11:00-16:00   Презентації композиторів-учасників

19:00-20:30 Лекція Ельжбєти Сікори/PL-FR: Твори для інструментів та електроніки і моя теорія й практика прихованої свободи часу в наперед записаній електронній доріжці

  • Вівторок, 15 березня

Камерна сцена

19:00-20:30 Лекція Йорґа Біркенкьоттера/DE: “Чому Трістан?” - думки про (мою) композицію

  • Середа, 16 березня

Камерна сцена

19:00-20:30 Лекція Клауса Ланґа/AT: Час товстий і час стрункий

  • Четвер, 17 березня

Камерна сцена

10:00-17:00 Ensemble Nostri Temporis. Консультації

  • П’ятниця, 18 березня

Камерна сцена

10:00-18:00 Ensemble Nostri Temporis. Репетиції

19:00-20:30 Семінар для всіх учасників COURSE

  • Субота, 19 березня

Камерна сцена

09:00-13:00 Ensemble Nostri Temporis. Репетиції

Концертний зал ім. С. Людкевича

18:00

Ensemble Nostri Temporis. Концерт

Твори учасників COURSE

/квитки можна придбати в касі Львівської філармонії/

СПЕЦІАЛЬНА ПОДІЯ У КИЄВІ

  • Понеділок, 21 березня

Зал Goethe-Institut (вул. Волоська, 12/4)

19:00

Ensemble Nostri Temporis. Концерт

Твори учасників COURSE

/вхід вільний для всіх охочих/

© 2013-2019 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.