Тартаків і Тартак: фінальна презентація результатів проекту

 Тартаків і Тартак: фінальна презентація результатів проекту

22 серпня 2019 року о 14:00 год відбудеться фінальна презентація результатів проекту«ТАРТАКІВ & ТАРТАК».

Організатори проекту «ТАРТАКІВ & ТАРТАК» будуть розповідати: Як усе починалося? Що відбувалося? Що сьогодні? Що далі?

Волонтерсько-освітній табір-резиденція «Тартаків & Тартак» став осередком спільних дій, аби дати нове життя перлині культурної спадщини України, зокрема, пам’ятці архітектури національного значення палацу ХІХ ст. у Тартакові на Львівщині. Він продемонстрував альтернативний шлях для збереження та відродження українських пам’яток, довів, що мальовничі руїни також мають право на життя. 

Це чудовий приклад ефекту синергії експертного середовища, активної громади та влади. Всього 7 днів та 50 резидентів і давно забутий, занедбаний та приречений на смерть палац - на старті. І підтримка всієї вертикалі органів влади, сотні небайдужих мешканців локальної громади та околиць, десятки одиниць техніки, неймовірні щоденні перевтілення, мережа нових партнерств, унікальні дослідження, нові концепції, всеукраїнська відомість, системні групи відвідувачів і т.д.!

І найважливіше – проект «Тартаків & Тартак» завершився, але відродження пам’ятки триває. Сьогодні Тартаківський палац та парк – новий самодостатній об’єкт на туристичній та культурній мапі Львівщини, місце для відпочинку мешканців та гостей міста, магніт, бренд, окраса та гордість містечка. 

Організатор: Благодійний фонд «Софос» та Благодійний фонд «Спадщина.УА» Підтримка проекту – лідер гурту «Тартак» Олександр Положинський. 

Команда проекту: Юрій Воронецький, Олена Бебко, Ганна Гаврилів, Оксана Лобко, Макс Ощіпко, Станіслав Клосовський, Марина Єрохіна, Антон Мухін, Сергій Начвінов, Тарас Бурий, Ігор Пшеничний. 

Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Вхід вільний. Кількість місць обмежена.
Просимо реєструватися за тел. (067) 570 00 33. 

Час проведення: 22 серпня 2019 року, 14:00 – 16:00 год

Місце проведення: Центр архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова вежа» (м.Львів, вул. Підвальна, 4). 

© 2013-2020 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.