Студентський конкурс плакатів та есе

Студентський конкурс плакатів та есе

Товариство охорони пам’яток запрошує студентів взяти участь у конкурсі плакатів та есе на тему проблем збереження пам’яток культурної спадщини.

… ВТРАЧЕНА ПАМ’ЯТЬ – ЗРУЙНОВАНА ПАМ’ЯТКА...

Життя навколо нас наповнене пам’ятками. Якісь із них виблискують своєю красою і доглянуті. Але більшість...
Старовинні будинки, історичні парки, давні цвинтарі... Щось гине під потужним перфоратором і бензопилою вандалів, які руйнують, розбирають, перебудовують... Щось тихо помирає і розсипається у забутті...

Чому ж так руйнуються наші пам’ятки?!?! Чому нам виривають нашу пам’ять?!?! Чи, може, пам’яті вже немає? Може тому ми так легко дозволяємо руйнувати те, що називається пам’яткою???

Але щоденно поряд з нами хтось докладає зусилля щоб порятувати цю нашу спадщину. Хтось прибирає історичний парк, хтось пікетує забудовника, який трощить старовинну віллу, хтось зупиняє бульдозер, який своїм ковшем вириває з пам’ятки археології нашу історичну пам’ять.

Ми закликаємо і запрошуємо студентів взяти участь у конкурсі плакатів та есе.

Якщо Ви також, як і ми, переконані, що культурна та історична спадщина це важливо — зверніть свій погляд на пам’ятку і приверніть до неї увагу інших! Розкажіть нам про це у своєму есе, або зобразіть у плакаті!

Умови конкурсу:
Роботи повинні відображати проблеми збереження пам’яток історії та культури в Україні, заохочувати до порятунку культурної спадщини.
- Плакати — авторські роботи, виконані в будь-якій техніці, (живопис, графіка, колаж, повноколірні, чорно-білі та інші), формату А2, або електронний варіант розміром 420х594 мм у форматі TIFF, або JPG з розширенням 300 пікселів для повноколірного і 600 – для чорно-білого друку.
- Есе - об'ємом до 3-х друкованих сторінок А4 (14 pt з інтервалом 1,5 між рядками).
Разом з конкурсними роботами просимо подавати: прізвище та ім'я, вік, ВНЗ (факультет, група), поштову адресу та телефон, а також зазначити: “На студентський конкурс”.

Конкурс триватиме до 31 січня 2021-го року.

З умовами Конкурсу можна ознайомитися на сайті: heritage.lviv.ua/news/konkurs/

Спонсор конкурсу: «Міст-Америка inc.» 

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.