Семінари "Енергоефективність - це ТАК!" в Дніпрі та Харкові

"Енергоефективність - це ТАК!"

13 веревсня в Дніпрі та 14 веревсня в Харкові відбудуться семінари на тему енергоефективності, екологічності та комфорту в архітектурі з реальними практичними кейсами.

Модератором заходу виступить Олександр Кучерявий - архітектор з Білорусі, який також успішно займається «зеленою» архітектурою і в нашій країні, автор реалізованого проекту першого серійного енергоефективного будинку в Україні - OptimaHouse. Зовсім недавно Олександр став одним з 6 фахівців, які підтвердили свою кваліфікацію в Копенгагені, і європейський Альянс Активного Будинку удостоїв їх дипломами верифікаторів активних будівель.

Реєстрація - 14:00–14:30. Початок - 14:30

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Місце проведення:

  • ДНІПРО - 13 вересня /середа/

Дім архітектора, вул. Михайла Грушевського, 1

  • ХАРКІВ – 14 вересня /четвер/

стадіон «Металіст», вул. Плеханівська, 65

Доповіді:
Архітектор Олександр Кучерявий розповість, які енергоефективні ідеї він знайшов, подорожуючи по Данії, Канаді, Чехії, Німеччині, Франції, Італії, Ірландії, та як зарубіжний досвід може бути втілений в українських реаліях. 

"Як експлуатована покрівля може поліпшити енергетичні та естетичні характеристики будівлі?". Зелені дахи все активніше застосовуються в Україні. Завдання зеленого даху - не тільки радувати нас своїм виглядом: вони вносять свій внесок в енергоефективність та екологічність, допомагають вирішувати різні інженерні завдання. Яким чином? Про це розповість Акім Вишневський - експерт компанії ZinСo GmbH, світового лідера в технології зелених дахів. 

"Машина часу від компанії FAKRO: заглянемо у 2021-й рік". Компанія FAKRO представить енергозберігаючі дахові вікна, зокрема вікно FTT U8 Thermo з сертифікатом PassiveHouse. Показники цього інноваційного вікна вже сьогодні перевищують вимоги з енергозбереження, які будуть обов’язковими в ЄС з 2021 року. 

"Сонцезахист –  це необхідність, а не опція!". Згідно з новими вимогами ДСТУ для досягнення високих класів енергоефективності необхідно проектувати зовнішні сонцезахисні системи. Марина Дяченко поділиться передовим досвідом компанії  MANEZH  в реалізації комплексних систем в Україні та за кордоном. 

"Нова архітектура - нові матеріали! ". Зробив і забув – це про навісні вентильовані фасади з компакт-ламінату. Компанія «ФДМ груп» поділиться досвідом реалізації проектів з вентильованими фасадами з HPL-панелей GENTAŞ в Україні й за кордоном. 

"Як ми будували завод Tesla Gigafactory". Євген Чередник поділиться досвідом компанії Kingspan у реалізації такої суперспоруди, як Tesla Gigafactorу та представить сендвіч-панелі з унікальним утеплювачем QuadCore, теплотехнічні властивості якого кращі за аналогічні властивості повітря в 1,5 рази. 

"OptimaHouse – перший серійний енергоефективний будинок для України". Наш спікер і модератор Олександр Кучерявий* розповість на прикладі реального будинку, як застосовувати комплексний підхід при проектуванні будинків епохи сталого розвитку, врахувати всі нюанси, щоб домогтися найкращого балансу комфорту, енергоефективності та безпечного впливу на навколишнє середовище.

Організатор – SEMINARIUM

© 2013-2020 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.