Присвоєння модернізму: інтерпретації в архітектурі і дизайні

Присвоєння модернізму: інтерпретації в архітектурі і дизайні

6 листопада 2019 року о 18:30 год відбудеться дискусія "Присвоєння модернізму: інтерпретації в архітектурі і дизайні".

Запрошуємо на розмову на виставці "Фототектура модернізму" про інструменти і практики сучасної архітектури і дизайну, які перебувають у діалозі з модерністською архітектурою, намагаючись її переосмислити, прийняти, присвоїти. 

Ми щодня досвідчуємо модерністський Львів, перебуваємо серед цієї архітектури і користуємось інфраструктурою міста ХХ століття. Іноді робимо це несвідомо, безвідносно до ідей, намірів, контекстів; іноді сприймаємо через призму стандартних наративів, кліше і навіть стигм; а іноді – присвоюємо, коли ставимо питання, піддаємо сумніву чи знаходимо відповіді на актуальні питання.

У розмові візьмуть участь автори, чиї роботи є результатом воркшопу та частиною однойменної виставки "Фототектура модернізму", – Олександра Давиденко та Андрій Пучінін, а також кураторка виставки – Наталія Мисак.

Детально про подію і авторів:

Ця зустріч входить до серії щомісячних розмов на виставці "Фототектура модернізму", де спільно з авторами, дослідниками архітектури, істориками та відвідувачами обговорюємо та рефлексуємо над виставкою, її окремими темами, й актуалізуємо дискусію довкола спадщини радянського модернізму в сучасному Львові.

Час проведення: 6 листопада 2019 року, 18:30 - 20:00 год.

Місце проведення: виставковий зал Центру міської історії, м. Львів, вул. акад. Богомольця, 6.

© 2013-2020 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.