Презентація інформаційного порталу містобудівного кадастру

презентація інформаційного порталу містобудівного кадастру

23 березня 2017 року в ЛОДА відбулася презентація інформаційного порталу містобудівного кадастру. Над його створенням працював департамент архітектури та розвитку містобудування облдержадміністрації спільно з профільною комісією Громадської ради, що діє при ній.

Оксана Ткачук, т. в. о. директора зазначеного департаменту, розкрила суть та зміст містобудівного кадастру, потребу його доступності для громади через оприлюднення відповідної документації в мережі. Голова архітектурно-містобудівної комісії Громадської ради при ЛОДА Богдан Гой розповів історію появи проекту єдиної геоінформаційної системи та її Інформаційного Порталу, а також продемонстрував його можливості.

Право на вільний доступ до генпланів населених пунктів жителі Львівської області можуть реалізувати, зайшовши на ресурс за адресою www.loda.zuap.org. На карті області є позначки, які відповідно до їхнього кольору, дають розуміння, чи перед вами план, що вже існує кілька років (щоп’ять років органи самоврядування мали б оновлювати генплани населених пунктів), чи його ще тільки розробляють, чи він уже оновлений і затверджений. Генплани на сайті подані у форматі jpg, їх можна переглядати, а також завантажити у великій роздільній здатності у pdf. Наразі на сайті ― декілька десятків генпланів та іншої містобудівної інформації, проте їх має бути стільки, скільки є населених пунктів в області ― 1928. Крім генпланів, є схеми планування області та її районів, плани їхнього зонування, детальні плани територій тощо. У розділі «Про нас» міститься інформація про Департамент архітектури та розвитку містобудування ЛОДА, а в розділі «Контакти» ― телефони його посадовців.

Завдання розробників порталу, який створений на базі Західноукраїнського архітектурного порталу, ― отримати від влади й розмістити на ньому всі генеральні плани області. Сайт має бути «живим і креативним», тож його творці відкриті щодо пропозицій.

© 2013-2020 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.