ПОЛЮВАНННЯ ЗА 12 СТІЛЬЦЯМИ

Interio Story

У грудні меблево-інтерєрний салон «Interio Story» спільно з радіо «Люкс» реалізовують новий цікавий та розважальний проект «Полювання за 12 стільцями». Вишукані та благородні стільці різних стилів чекатимуть львів'ян у різних ресторанах міста. Вполюйте свій стілець та отримайте подарунок від меблево-інтерєрного салону «Interio Story».

Партнерами  проекту є затишні та одні з краших  ресторанів Львова. До інформування про те, у якому саме ресторані шукати загублене крісло організатори підійшли креативно та підключити партнера Люкс ФМ, який у своїх ефірах підказує ресторан у якому загублене крісло саме сьогодні.

В заглазному по м Львову у грудні загублено 12 крісел від меблево-інтерєрного салону  «Interio Story» у 12 кращих ресторанах Львова. Полювання на крісла стартувало у п'ятницю 4 грудня і відбуватиметься кожного понеділка, середи та п'ятниці. Львівяни, котрим вдасться за допомогою підказок віднайти загублене крісло, отримують гарантований подарунок у ресторані від меблево-інтерєрного салону  «Interio Story». 

© 2013-2019 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.