Олександр Король "Флешбек"

Олександр Король "Флешбек"

3 грудня 2019 - 14 січня 2020 року діятиме виставка Олександра Короля "Фешбек".

Флешбек - художній прийом переривання послідовності подій поверненням назад у часі з метою пояснити поведінку персонажів або розкрити зміст події. Окремі роботи- умовні флешбеки, які торкаються різних тем сучасного життя та дійсності, але не складаються в цілісну картину. Постійні спалахи-нагадування підводять свідомість до думки, що має бути якийсь стройний сценарій та чітка сюжетна лінія. теми казок, міфів, релігії, фрагменти соціальних процесів, звернення до стилістики різних художників - це все як крок назад, щоб краще побачити та повніше зрозуміти картину сучасності.

В цьому проекті йде повернення як до попередніх тем, так і розпочинається дослідження нових, використовується принцип міксування тем та матеріалу, змішування стилів, осучаснення біблійних сюжетів .... Якщо проводити паралелі з творчістю відомих художників різних часів та шукати сліди їх впливу у представлених роботах, то можна відокремити наступних: Брейгель, Ворхол, Кіфер- (Вавилон), Мазаччо, Джотто- (Вигнання), Келлі- (Котигорошко, Нумен II), Пікассо- (Стрибок), Ворхол- (Чек), Базеліц- (Картопля, нога, лопата), Ворхол- (серія Псевдоікона), Матісс- (Золоті рибки).

Всі роботи об'єднані стилістикою та елементами поп-арту і стріт-арту.

Назва має ще особисте значення:
остання виставка відбулась 2016го, тож теперішню можна теж назвати поверненням. Вона відбувається у Львові- місті, де пройшли роки навчався та з яким пов'язано багато спогадів. В цьому є теж своєрідне повернення в часі, в іншій якості.

Проєкт відбувається за підтримки Павла Мартинова і Aromateque.

Тривалість виставки: 3 грудня 2019 - 14 січня 2020 року.

Місце проведення: Я Галерея, м. Львів, вул. Шота Руставелі, 8.

© 2013-2020 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.