Майбутнє житлового середовища м. Львова

Майбутнє житлового середовища м. Львова

23 квітня 2015 р.  о 15:00  у конференц-залі ТЦ Марк у рамках першого у Львові «Ярмарку житла» відбудеться зустріч Юліана Чаплінського, головного архітектора м.Львова, з компаніями забудовниками міста.

Зустріч відбудеться у форматі круглого столу. Тема обговорення: «Майбутнє житлового середовища м. Львова». Модератор круглого столу та ключовий спікер Юліан Чаплінський виступить з доповіддю «Аналіз житлової інфраструктури м. Львова.  Проблеми.  Реалії. Виклики».

Доєднатися до зустрічі запрошено забудовників, проектантів, інвесторів, журналістів, усіх, кому небайдуже питання розвитку житлового середовища Львова.

У ході заходу будуть обговорюватися такі питання:

  •  Як розбудовувати місто, яке має європейські амбіції. Стандарти якісного житлового середовища, в якому хочеться жити.
  •  Якого багатоквартирного житла потребує Львів: економ, бізнес чи  елітного класу.
  •  Управління архітектури міської ради, інвестори та забудовники: VS чи together (на противагу чи разом)?
  •  Як знаходити компроміси, щоб усі залишалися у виграші: громада, замовник, інвестор, генплан, забудовник.
  •  Пріоритети, проблеми і ініціативи, які допоможуть вирішувати проблеми.

«Ярмарок житла» триватиме з 23 по 26 квітня 2015 р. 

За словами Сергія Якименка, директора зі стратегічного планування управлінської компанії «Девелопмент Захід груп» - організатора події, «Ярмарок житла» у Марку – це чудова можливість для львів’ян зекономити час і гроші, оскільки в одному місці протягом 4х днів будуть працювати десятки забудовників, які презентуватимуть економне та елітне житло у новобудовах та котеджах! Це 25 житлових комплексів, більше тисячі квартир, в яких лише під час Ярмарку можна придбати нову квартиру зі знижками до 10%.

Детальніше з програмою «Ярмарку житла», переліком усіх  учасників забудовників, представленими новобудовами можна познайомитися на сайті www.mark.lviv.ua

Захід відбудеться за адресою: Центр меблів та інтер’єру МАРК, 1 поверх, конференц-зал м. Львів, вул. Кн. Ольги, 95 (перехрестя з вул. Науковою, 7А)

За додатковою інформацією та акредитацією звертайтеся: Анна Мартинюк, керівник відділу маркетингу, -  тел.: (032) 242 27 79, моб.:  (098) 776-69-45, marketing.tryslony@gmail.com

© 2013-2020 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.