Львів’ян запрошують на День відкритих дверей до ботанічного саду

День відкритих дверей до ботанічного саду

У неділю, 17 квітня, у ботанічних садах Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться День відкритих дверей. Про це інформують в адміністрації Ботанічного саду. 

Перший цьогорічний День відкритих дверей матиме назву  «Магія весни». Відвідати ботанічні сади на вулиці Черемшини, 44 та на вулиці Кирила і Мефодія,4  можна буде з 14:00 до 18:00 години. У цей день можна побачити масове цвітіння тюльпанів, гіацинтів, нарцисів та яскравого-рожевого рододендрона сіхотинського.

Варто зазначити, що екскурсії у ботанічному саду Львівського національного університету ім. Франка проводять кожного вівторка і четверга, починаючи із 1 квітня і до жовтня. Екскурсійні групи – до 20 осіб. Ціна за екскурсію становить 274 гривні, тобто близько 14 грн з особи. Щоб записатися, потрібно скористатися контактами, які вказані на офіційному сайті.  

Також постійно для відвідування відкритий Ботанічний сад Національного лісотехнічного університету України, у якому вже «просинаються» перші рослини. 

© 2013-2019 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.