Львівський бестіарій від Катедральної до Ліста

Львівський бестіарій від Катедральної до Ліста

7 листопада 2020 року о 14:00 год. відбудеться екскурсія “Львівський бестіарій від Катедральної до Ліста”, автор - дослідник символіки та геральдики в архітектурі Тарас Завадовський. 

 

Бестіарії існували з античних часів. Прокотившись через тисячоліття європейської історії, символіка їхніх героїв обростала все новими і новими сенсами, що потребують окремих досліджень і трактувань із врахуванням локальних особливостей.

Під час суботньої прогулянки продовжимо дослідження львівської колекції вигаданих та реальних істот, що трапляються на фасадах та у декорі будівель. Серед іншого з'ясуємо, чому на порталі першого хмарочоса Йони Шпрехера стільки драконів і як ускладнюється трактування лев'ячих фігур на будівлі "Львівського радіо", що символізують ангели на світських об'єктах і чому в дощовому Львові бачимо екзотичних тварин, як от крокодилів і папуг.

Кількість учасників обмежена 25 особами, під час екскурсії просимо одягати маску та дотримуватись дистанції.

Тривалість — півтори години, ціна – 150 гривень*, для участі необхідна реєстрація та передоплата, деталі https://bit.ly/3edCwDo

*) Для пенсіонерів та дітей — 120 гривень. У випадку невідвідування, запізнення, відмови від участі після початку екскурсії, а також відсутності маски, кошти не повертаються.

Час проведення: 7 листопада 2020 року о 14:00 год.

Місце проведення: у смс зареєстрованим до 21:00 напередодні події

© 2013-2021 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.