Лекція Ірини Батракової "Львівська Різниця на Промисловій"

Лекція Ірини Батракової "Львівська Різниця на Промисловій"

24 квітня 2019 року о 18:00 год у рамках виставки "Іван Левинський. Імпульс" відбудеться лекція Ірини Батракової "Львівська Різниця на Промисловій. Історія трансформацій від Левинського до сьогодення".

Запрошуємо на презентацію нового проекту в рамках виставки Іван Левинський. Імпульс. Діяльність будівничого настільки багатогранна, що про кожен його будинок можна розповідати годинами. Маємо честь представити вашій увазі історію створення і трансформації комлексу Різні на вул. Промисловій у м.Львові.

У 1901 році зусиллями фірми Івана Левинського з’явився розбудований комплекс Нової Різні, що не поступався аналогам у інших крупних центрально-європейських містах. Підприємство функціонувало до кінця ХХ століття, та в наш час набуло нової актуальної функції – тепер тут функціонує бізнес-центр «Промисловий». Шлях розвитку та майбутні задуми львівської різниці на Промисловій розповість львівська архітекторка Ірина Батракова.

В програмі вечора також на вас чекає презентація від фірм-партнерів:

  • експерта у виготовленні складних конструкцій будь-якого дизайну з дерева, алюмінію та металопластику компанії “Модерн”. З 1997 року компанія здійснює виробництво вікон для знакових архітектурних об’єктів, приватних та багатоквартирних будинків, елітних готелів та рекреаційних комплексів України, країн Європейського Союзу та Північної Америки;
  • найбільшого в Україні виробника та постачальника комплексу будівельних матеріалів для дахів та фасадів компанії “ТПК”.

Після завершення презентаційної частини — діловий фуршет в колі запрошених гостей та партнерів.

Вхід за попередньою реєстрацією
за телефонами: +38 067 812 8000, +38 097 266 2478.

Час проведення: 24 квітня 2019 року, 18:00-20:30 год.

Місце проведення: Центр архітектури, дизайну та урбаністики Порохова ВЕЖА, м. Львів, вул. Підвальна, 4.

© 2013-2020 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.