Лекція Аттіліо Террані у Львові

Лекція Аттіліо Террані у Львові

29 червня 2019 року о 12:00 год в рамках Міжнародного Фестивалю Архітектури і Мистецтв ВЕЖА, що проходить щорічно у Львові, відбудеться лекція відомого італійського архітектора Аттіліо Террані. Не пропустіть!

Аттіліо Террані очолює свою студію з 1989 року. Після закінчення Політехнічного університету в Мілані, він був помічником і партнером Даніеля Лібескінда, починаючи свою кар'єру в якості архітектора-переможця конкурсу Єврейського музею в Берліні, в період з 1989 по 1991 рік. З 1997 року він прожив три роки в Мельбурні, де проектував і реалізовував Площу Федерації. Після повернення до Італії він став італійським партнером Даніеля Лібескінда, очоливши студію Cityedge. Їхні спільні з Лібескіндом проекти Citylife в Мілані і City Park в Брешії були успішно реалізовані. В даний час Аттіліо викладає в Міланській Політехніці. До цього, був запрошеним професором в Австралії, Німеччині та Іспанії.

Він поєднує архітектурну практику з теоретичними працями, в яких досліджує архітектуру модернізму, зокрема роботи відомого архітектора початку 20 століття Джузеппе Террані. Його творча діяльність нещодавно показана в Мілані на виставці робіт під назвою "після геометрії". Ці роботи були підтримані багатьма
публікаціями, у тому числі двома монографіями про Даніеля Лібескінда: «За межами стін» та «Архітектура - мова», дві монографії про Джузеппе Терранї: «Террані Атлас» і «Подорож в архітектуру».

Час проведення: 29 червня 2019 року, 12:00 - 13:30 год.

Місце проведення: Національний університет "Львівська політехніка", м. Львів, вул. С.Бандери, 12 (ауд. 319, гол.корпус).

© 2013-2020 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.