Креативний воркшоп 'The Other Story'

Креативний воркшоп 'The Other Story'

4 грудня 2019 року о 17:00 год відбудеться безкоштовний практичний майстерклас: Креативний практичний майстерклас з дизайну “The Other Story”.

Cath Johnson Міжнародний академічний координатор в University of the Arts London. 

Учасники майстер-класу дізнаються що таке наратив у дизайні. Навіщо він потрібен і як він створюється за допомогою різних об'єктів. У процесі роботи в групах, учасники майстеркласу під керівництвом Cath Johnson створять креативні історії, після чого відбудеться загальний обмін творчими ідеями.

Запрошуємо старшокласників, студентів, художників, стилістів, дизайнерів, кіноматографистів, мультиплікаторів і всіх, хто цікавиться концептуальним мистецтвом.
В учасників майстеркласу буде можливість попрацювати у творчих командах і зрозуміти як народжується історія.

Ви створите захоплюючі візуальні історії, які у майбутньому зможете використати у своїй творчій практиці, незалежно від того, в якій сфері працюєте.

Участь у майстеркласі безкоштовна, за попередньою реєстрацією. Кількість місць обмежена.

Майстерклас проводиться англійською мовою з перекладом.

Тривалість майстеркласу — 1,5 години.

Cath Johnson є одим із деректорів приймальної комісії UAL та лідером курсу Лондонського Коледжу Комунікацій.
Також Cath поєднує роботу в Університеті з художньою практикою. Cath займається сучасним концептуальним мистецтвом, проводить лекції та майстеркласи у галереях по всьому світу.

Якщо ви пом'ятаєте видатне фото Леді Гага у так званій "сукні із м'яса"? Ну так ось - першоджерело цієї ідеї це - як раз вона, саме вона була сфотографована колись у сукні зі свіжого м'яса на обкладинку альбому культового гурту "The Undertones"

London College of Communication входить до складу University of the Arts London. LLC- є місцем народження дизайн еліти, найбільший із шести колледжей UAL. Більш ніж 10 000 студентів, 45 000 книжок, 100 творчих майстерень, а найбільший архів Стенлі Кубріка знаходиться саме тут.

Приходьте та візьміть участь у майстеркласі Cath Johnson.

Реєстрація за посиланням на сайті або по email:  expo@donstream.com.ua.

Час проведення: 4 грудня 2019 року о 17:00 год.

Місце проведення: Центр архітектури, дизайну та урбаністики "Порохова вежа", м. Львів, вул. Підвальна, 4.

© 2013-2020 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.