Компанія «Оазис Дах» відвідала будівельну виставку BUDMA в Познані

BUDMA в Познані

У лютому 2017 року компанія «Оазис Дах» відвідала будівельну виставку BUDMA в Познані.

BUDMA – найбільша міжнародна будівельна виставка Польщі. Вперше виставка відбулась у 1978 році в Познані. Подія присвячена таким основним групам як: архітектори, будівельники, трейдери та забудовники. Експозиції доповнюють різноманітні заходи: дискусії, конференції та семінари про останні тенденції та регулювання галузі.

Тематика виставки BUDMA 2017 охоплює усі етапи будівництва, починаючи від проектування, земельних робіт та будівельного обладнання, і закінчуючи конструктивними елементами, будматеріалами та системами управління будівлею. Девіз виставки Budma 2017: «Стійке будівництво – Інвестиції в майбутнє».

Саме візит на цю виставку дав можливість отримати договір та пряму поставку станків безпосередньо від виробника з проведенням усіх інструкцій та навчання роботи на станку.

Тепер у нашому арсеналі універсальний та незаміниий станок для гнуття металевих листів - Jouanel PCX 2040.

Тому ви можете бути впевнені в якості та кваліфікованості проведених робіт!

Відтепер ви можете не тільки придбати матеріал для вашої покрівлі, але і замовити роботи з металом, які вам необхідні, безпосередньо у нас на місці! Це дозволить зекономити ваш час та гроші!

Також звичайно ми не зупинимось тільки на цьому! Найближчим часом у нас з’являться інші моделі станків, щоб ви могли отримати у нас повний перелік послуг по роботі з металами.

Детальніше про станок Jouanel PCX 2040 ви можете прочитати на нашому сайті

© 2013-2020 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.