Інтерактивний Львів | Презентація оновленої сторінки проекту

Інтерактивний Львів | Презентація оновленої сторінки проекту

28 березня 2018 року о 18:30 год відбудеться презентація оновленої версії "Інтерактивного Львова" - цифрової енциклопедії, що розповідає про минуле міста через місця та простори. 

"Інтерактивний Львів" (попередня версія проекту: https://goo.gl/8BGg7T) - це спроба на основі дослідницьких текстів локалізувати минуле в міському просторі. За свою 10-річну історію "Інтерактивний Львів" підготував матеріали про понад тисячу об’єктів у Львові і помістив політичні, соціальні, мистецькі й архітектурні процеси кінця XIX-XX століття у контекст міста.

Особливістю цифрової енциклопедії є можливість показати мережу пов’язань між місцями, людьми та середовищами. Таким чином погляд на окреме місце стає ширшим поглядом на життя у місті, де все між собою пов’язано. Водночас це означає, що вивчення минулого може відбуватися не лінійно, а передбачати довільну послідовність та вибір різноманітних сценаріїв. 

Досвід користування матеріалами цифрової енциклопедії - це ще й досвід користування інтерфейсом. Відтак, для оновленої версії ми змінили структуру матеріалів та візуальну мову, створили додаткові функції пошуку та відображення результатів, що полегшить перегляд як окремих історій, так і ширших історичних контекстів, в яких вони перебувають. Ми також розповімо про наступні етапи розвитку проекту. Зокрема, про наміри поєднати архітектурний погляд на міський простір з історіями людей та середовищ, що творили та взаємодіяли з цим простором. 

В презентації візьмуть участь координатор проекту Тарас Назарук, редакторка архітектурних описів Ольга Заречнюк, редактор історичних описів Василь Расевич, автор візуального оформлення Андрій Лінік, розробник веб-сайту Любомир Олійник.

© 2013-2020 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.