Інформаційно-консультативні послуги від ТОВ «Навчально-Експертний центр НСАУ»

Інформаційно-консультативні послуги від ТОВ «Навчально-Експертний центр НСАУ»

26 червня 2019 pоку о 10:00 год ТОВ «Навчально-Експертний центр НСАУ» надає інформаційно-консультативні послуги.

На семінарі розглядатимуться наступні теми:

1. Вимоги пожежної безпеки щодо планування та облаштування території об'єктів - обмеження поширення вогню на сусідні об'єкти. Вимоги пожежної безпеки щодо будівельних об'єктів та їх елементів (забезпечення конструктивної стійкості під час пожежі; обмеження утворення і поширення вогню та диму; забезпечення евакуацією людей; безпека пожежно-рятувальних підрозділів; вогнезахист будівельних конструкцій та виробів; блискавкозахист). Методика розробки протипожежних компенсаційних заходів по об'єктам проектування за об'єктивної необхідності відхилень від діючих вимог та у разі відсутності відповідних норм проектування.

Доповідач: Сокол Вадим Геннадійович - сертифікований будівельний експерт з пожежної та техногенної безпеки.

10:00 - 13:00 год

20 хв - перерва

2. Розробка стратегічної екологічної оцінки в складі містобудівної документації, в т. ч. на прикладі практичних реалізацій. Досвід виконання схем утилізації твердих побутових відходів для населених пунктів різної величини.

Доповілач: Романець Оксана Миколаївна - сертифікований будівельний експерт (забезпечення безпеки життя і здоров'я людини, захист природного навколишнього середовища)

13:30 - 16:30 год

Вартість: 960,00 грн.,в т.ч. ПДВ 20% - 160,00 грн. за одного учасника.

Просимо підтвердити Вашу участь не пізніше 24.06 2019 p.

Тел. (044) 279-63-57

e-mail: mailQnec-nsau.org, 2796357@ukr.net

Учасники семінару зможуть отримати індивідуальні консультації з питань семінару. Якщо учасник не з'явився на семінар з будь-яких причин, що не залежать від організаторів, перераховані кошти не повертаються, але можуть бути використані Вами для участі в наступних інформаційно-консультативних заходах.

Голова Атестаційної архітектурно-будівельної комісії НСАУ, Заслужений архітектор України, кандидат архітектури, Лауреат державної премії О. Чижевський

Час проведення семінару: 26 червня 2019 pоку о 10:00 год.

Місце проведення: Центральний будинок НСАУ, м. Київ, вул. Бориса Грінченка,7, оф. 8.

© 2013-2020 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.