Фінальна презентація Літньої школи - Замок Свірж. РеКреація

Фінальна презентація Літньої школи - Замок Свірж. РеКреація

3 вересня 2019 року об 11:00 год відбудеться "Лекція на риштуваннях" від польського реставратора Павла Болінського та о 15:00 год Фінальна презентація Літньої школи - Замок Свірж. РеКреація.

З 24 по 29 серпня відбувалась Літня архітектурна школа "Замок Свірж. РеКреація", де викладачі та студенти з різних міст України (переможці конкурсу НСАУ "Архітектура змін" та художньої практики до Року Івана Левинського у Львові) опрацьовували ідеї та пропозиції щодо перетворення замку на архітектурний культурно-мистецький центр. Школа три дні тривала у польових умовах безпосередньо у замку в Свіржі, а три дні мандрувала містами Польщі.

  • 11:00 год - "Лекція на риштуваннях" від відомого польського реставратора Павла Болінського (у храмі Петра і Павла - колишньому Єзуїтському костелі).
  • 15:00 год - фінальна презентація Літньої школи - Замок Свірж. РеКреація (у Центрі архітектури дизайну та урбаністики "Порохова вежа", вул.Підвальна, 4)

Телефони для довідок: 067-812-80-00, 067-674-23-33.

Організатори школи: Національна спілка архітекторів та її Львівський обласний осередок, за підтримки Польського інституту в Києві та Інституту Полоніка, а також компаній Aluprof i Fakro.

© 2013-2020 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.