Фестиваль фільмів Вуді Аллена

фестиваль фільмів Вуді Аллена

З 20 по 26 жовтня 2016 року, о 19:00 кожного дня, кінотеатр Kopernik (м. Львів, вул. Коперніка) запрошує Вас на фестиваль фільмів Вуді Аллена!

Хто такий Вуді Аллен, відомо кожному. Режисер-інтелектуал, самозакоханий єврей, рефлексуючий комік, песиміст та цинік, манхеттенський пророк, безбожник та ловелас – звичайно, що Вуді Аллена полюбляють усі народи! Він – неначе американський бренд, з усіма перевагами та недоліками від такої популярності. З одного боку, його вважають геніальним режисером, майстром «Нового Голлівуду». З іншого (і Вуді Аллен з цим погоджується), цей режисер не привніс у кінематограф нічого нового, революційного, значущого. Його стиль – це талановита імітація стилів великих режисерів ХХ сторіччя (Бергмана, Фелліні, etc). І у цьому не має нічого поганого! Аллен знаходить себе, знаходить своє у фільмах справжніх кіногигантів. Саме через це, як кажуть багато критиків, його творчість – це безкінечні самоповтори. Більшість його фільмів просто однакові. Але ця однаковість – не можна цього не визнати! – подобається багатьом глядачам у світі, через що Вуді Аллен вже двадцять-тридцять років поспіль вважається культовим режисером.

А ще – Вуді Аллен дійсно талановитий комік (подивіться тільки ранні його фільми!), який може розмішити глядача. Він знімає фільми у різних жанрах, кожного року видає по новій стрічці, будь-який американський актор вважає за честь зніматися у нього... Коротше кажучи, кожен поважаючий себе глядач/кіноман має ознайомитися з його творчістю, зрозуміти Вуді Аллена та – при бажанні – подискутувати з поглядами режисера на життя, людей та Всесвіт.

Вартість квиточка на один фільм – 30 гривень.

Вартість абонементу на всі 7 стрічок фестивалю – лише 150 гривень.

Всі фільми – на українській мові.

Всі фільми – у великому залі кінотеатру Kopernik на 146 місць.

Фестиваль відкриється коротенькою лекцією від алленоведа Станислав Тарасенко.

***РОЗКЛАД ФЕСТИВАЛЮ ФІЛЬМІВ ВУДІ АЛЛЕНА***
20 жовтня (четвер), 19:00 – «Мангеттен»
21 жовтня (п'ятниця), 19:00 – «Матч Поінт»
22 жовтня (субота), 19:00 – «Енні Ґолл»
23 жовтня (неділя), 19:00 – «Загадкове вбивство в Манхеттені»
24 жовтня (понеділок), 19:00 – «Кохання і смерть»
25 жовтня (вівторок), 19:00 – «Вікі, Крістіна, Барселона»
26 жовтня (середа), 19:00 – «Спогади про зоряний пил»

© 2013-2019 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.