Енергоефективність - це ТАК!

SEMINARIUM

Запрошуємо архітекторів, проектувальників, будівельників, інвесторів на конференцію "Енергоефективність - це ТАК!", яка відбудеться у Львові 19 липня 2017року (початок о 15:00).

Місце проведення:  готель "Дністер", вул. Яна Матейка, 6, зал "Панорама", 

Модератор заходу - архітектор Олександр Кучерявий - розповість про те, які енергоефективні ідеї він знайшов під час архітектурних подорожей до Данії, Канади, Чехії, Німеччини, Франції, Італії, Ірландії.

Своїми енергоефективними технологіями поділяться фахівці компаній:

SAINT-GOBAIN, PROTAN, KINGSPAN, MANEZH , “ФДМ Груп”, FAKRO.

Організатор – SEMINARIUM

Для професіоналів

Вхід вільний

Програма заходу

  • 15:00-15:10 – знайомство, Networking
  • 15:10-15:25 – "У пошуках енергоефективності. Подорож архітектора"

Архітектор Олександр Кучерявий розповість, які енергоефективні ідеї він знайшов, подорожуючи по Данії, Канаді, Чехії, Німеччині, Франції, Італії, Ірландії, та як зарубіжний досвід може бути втілений в українських реаліях.

  • 15:25-15:45 – «Як будували завод Tesla Gigafactory».

Євген Чередник поділиться досвідом компанії  Kingspan у реалізації такої суперспоруди, як Tesla Gigafactorу,  та представить сендвіч-панелі з унікальним утеплювачем QuadCore, теплотехнічні властивості якого кращі за аналогічні властивості повітря в 1,5 рази.

  • 15: 50-16:10 – «Енергоефективні рішення від Saint-Gobain»

Оптимальне утеплення оболонки будівлі  дозволяє досягти високих класів енергоефективності об'єктів. Технічні фахівці з компанії  «Сен-Гобен» (Saint-Gobain) розкажуть про нюанси утеплення огороджувальних конструкцій. Також поговоримо про екологічність продуктів і розберемося, що таке EPD (Environmental Product Declaration) на конкретних прикладах.

  • 16:15-16:35 – «Нова архітектура - нові матеріали!»

Зробив і забув – це про навісні вентильовані фасади з компакт-ламінату. Компанія «ФДМ груп» поділиться досвідом реалізації проектів з вентильованими фасадами з HPL-панелей GENTAŞ  в Україні й за кордоном.

  • 16:40-17:00 – Перерва на каву, Networking
  • 17: 00-17:20 – «Сонцезахист –  це необхідність, а не опція!»

Згідно з новими вимогами ДСТУ для досягнення високих класів енергоефективності необхідно проектувати зовнішні сонцезахисні системи. Марина Дяченко поділиться передовим досвідом компанії  MANEZH  в реалізації комплексних систем в Україні та за кордоном

  • 17:25-17:45 «Як мембранна  покрівля може підвищити енергетичні та естетичні характеристики будівлі?»

Покрівельні системи Protan  все активніше застосовуються і в нашій країні. Зокрема  «зелені» й  «холодні покрівлі не тільки милують око, а й підвищують енергоефективність та екологічність будівлі в цілому. Яким чином? Про це розповість  спікер з  компанії Protan.

  • 17:50-18:10 –  «Машина часу від компанії  FAKRO: заглянемо  у 2021-й рік».

Компанія FAKRO представить енергозберігаючі дахові вікна, зокрема вікно FTT U8 Thermo з сертифікатом PassiveHouse. Показники цього інноваційного вікна вже сьогодні перевищують вимоги з енергозбереження, які будуть обов’язковими в ЄС з 2021 року.

  • 18:15-18:45 – «OptimaHouse - перший серійний енергоефективний будинок для України».

Олександр Кучерявий розповість на прикладі реального будинку, як застосовувати комплексний  підхід при проектуванні будинків епохи сталого розвитку, врахувати всі нюанси, щоб домогтися найкращого балансу комфорту, енергоефективності та безпечного впливу на навколишнє середовище.

© 2013-2020 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.