Дні європейської спадщини у Львові 2018

Дні європейської спадщини у Львові 2018

7-9 вересня 2018 року пройдуть Дні європейської спадщини у Львові під темою «Від ремесел до професій: спадок тих, хто творить Львів».

1991 року Рада Європи започаткувала European heritage days. Відтоді кожного вересня у країнах, які приєдналися до Європейської культурної конвенції, маловідомі закриті споруди відкривають свої двері для відвідувачів, щоб привідкрити таємниці, приховані за їхніми фасадами. Дні покликані привернути увагу до культурної спадщини та її ролі у розвитку сучасного суспільства.

Ідея

Культурна спадщина LIVE – так можна окреслити ідею, яка вже близько 30 років активує мільйони європейців. Принцип простий: один раз на рік відкрити двері зазвичай недоступних для огляду пам'яток і через заходи «оживити» їх. Ідея святкування Днів європейської спадщини належить колишньому міністру культури Франції Жаку Лангу. У 1984 році за його ініціативою були організовані Дні відкритих дверей у Франції, які відбулись під гаслом «культурній спадщині – нове життя». Експериментальний проект набув такого неймовірного резонансу, що наступного року ця ініціатива була затверджена на конференції Ради Європи.

Дні спадщини у Львові: Від ремесел до професій: спадок тих, хто творить Львів

Щороку країни Європи обирають певну тему та організовують різноманітні заходи під єдиним гаслом. Цьогорічні Дні європейської спадщини у Львові пройдуть під темою «Від ремесел до професій: спадок тих, хто творить Львів».

Ви почуєте історії зниклих професій, культових підприємств та маленьких крамниць, інноваційних відкриттів та мистецьких шедеврів. Особливу увагу сконцентруємо на конкретних людях, малознаних та забутих іменах, історіях професійних об’єднань через екскурсії, лекції, зустрічі та виставки.

Як взяти участь?

Усі заходи в рамках Днів європейської спадщини є безкоштовними і базуються на ініціативі людей, яким не байдужа історія їхнього міста.

Кількість місць на більшість заходів – обмежена.

Повна програма заходів доступна для перегляду за посиланням: http://bit.ly/2MUAt8A.

Реєстрація триватиме з 30 серпня з 15:00 до 6 вересня 15:00 на сайті www.lviv.travel, а також за телефоном +38 067 37 33 652 з 10:00 до 18:00.

© 2013-2020 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.